Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túrófánk (tojás nélkül ) 1 db...

Túrófánk (tojás nélkül ) 1 db hány kalória?

Figyelt kérdés
nem diétázók kíméljetek...
2011. aug. 20. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Honnan a rákból tudjuk hogy a túrófánkban tojás nélkül hány kalória van?!

Néha azt hiszem az ilyen kérdéseket viccből teszik fel.

2011. aug. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

[link]


vagy fogod a receptet, a hozzávalókat bepötyögöd a kcal.hu-ra és még ki is számolja neked

2011. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
csak 2 dolog: 1) nem tudom a receptet ha tudnám nem kérdezném itt csak azt hittem más ismeri és az leírja 2) k*rvára bunkók vagytok ... minek írtok ide ??
2011. aug. 20. 23:15
 4/10 anonim ***** válasza:
olvasni sem tudsz, ugye?
2011. aug. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
biztos...nem értem miért írtad.. jahh ..hát képzeld nem én csináltam a süteményt... hanem a norvég barátnőm norvég mamája aki végképp nem tud még angolul se ..és a norvég barátnőm tojás allergiás ...
2011. aug. 21. 01:04
 6/10 anonim ***** válasza:
kerdezd meg a norveg baratnodtol...amugy meg aki arra nem kepes hogy hasznalja az internetet(kereso) es kiszamolja a kaloriakat az ne is kezdjen kaloriaszamolos dietaba mert ugysem fog menni. legyen egy merlege az embernek , tudjon keresni az interneten es tudjon szamolni .ezek nelkul kar is ezzel veszodni.
2011. aug. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
blabla bla bla.....most mit oltogatsz ..? ismersz ? NEM B AZˇ MEG! képzeld történetesen február óta számolok kalóriákat és már fogytam 14 kg ..de arra pont nem számítottam hogy nem találok sehol egy receptet tojás nélkül ... legfeljebb holnap tudom megkérdezni ..de most már mindegy..ÉS NEM DIÉTÁZOM ..én már normálisan eszem de nem akarom átlépni a normál korlátjaimat... és ne írogassatok már oylat hogy miylen hüly e vagyok...miért nem tudom használni a netet.... minek ez a fa sz oldal ha nem arra hogy megkérdezzem ?? HAAA?
2011. aug. 21. 01:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező,ne is törődj velük. Sok itt a kiéhezett és emiatt agresszívvá vált fogyókúrázó. Itt próbálják kiélni magukat.


Én sem tudom mennyi lehet a túrófánk,de egy alkalomtól nem lesz semmi gond. Én ilyenkor próbálok magasabb kalóriaértéket megsaccolni és a nap további étkezéseit ehez igazítani.

2011. aug. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kb 100-120 kcal 1 db
2011. aug. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen én is úgy csináltam ..hát nagyon remélem hogy csak annyi amennyit te írtál utolsó :D köszi a válaszokat .. most már mindegy :D
2011. aug. 21. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!