Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sörhasból lehet fogyni? Vagy...

Sörhasból lehet fogyni? Vagy annak má mindegy?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 00:28
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Bocsánat de most felröhögtem!


Egyébként meg lehet próbálni, kemény diétával biztos megy le belőle valami. Az a baj ilyenkor már gyomrod-beleid annyira ki vannak tágulva hogy ha le is fogysz a bőröd lógni fog.

2009. ápr. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem add fel és soha nem késő.

Ha ilyen irányú igényed, elszántságod van, hajrá!!!!

Kitartást!!

2009. ápr. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Tényleg "aranyos" a kérdés. Szerintem nincs olyan, hogy mindegy. Biztos Te is érzed, ezért írtad a kérdést.

Diétával+mozgással onnan is lehet fogyni, de: nehéz lesz!

Drukkolok!

2009. ápr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen a segítséget arik vagytok :)
2009. ápr. 16. 13:48
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyi idős vagy. Minél fiatalabb vagy, annál feszesebb még a bőröd és szerencsés esetben nem fog lógni. Nekem is nagy hasam volt, de már 10 cm lement a kerületéből és egyáltalán nem lóg, 27 éves vagyok egyébként. (98-ról eddig 88-ra ment le)
2009. nov. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én még nemvok 27 :) és mivel érted ezt a szép eredményt el?
2009. nov. 18. 18:49
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem el, hogy megváltoztattam az evési szokásaim, az utolsó evés és lefekvés között hagytam legalább 4 óra szünetet. Az étrendből elhagytam a zsírosabb, cukrosabb kalóriadús ételeket, sokkal több gyümölcsöt ettem meg zöldséget mint korábban és így nem lett több a napi kalóriabevitelem 1000-1200-nál. Aztán mozogni kezdtem, 2 naponta aerobicozom 1 órát. Zöldteát is iszom, abból érdemes a kínait venni, főleg a szűzteát csak az hamar elfogy és kicsit drága.
2009. nov. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
aha nagyon köszi,ki lesz próbálva,egyébként is változtatni akartam az étrendemen :) és edzőterembe aerobikozol,vagy otthon állítottál össze magadnak egy edzéstervet? ja és további sok sikert,remélem eléred azt az eredményt,amit kitűztél magad elé :)
2009. nov. 20. 07:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Itthon aerobicozom, youtubeon vannak fent edzésprogramok, én a Czanik Balázs-félét szoktam (has-burning) végezni. Mennyi a súlyfelesleged és a haskörfogatod? Az is számít.
2009. nov. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!