Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen az alakom? Hány kg...

Milyen az alakom? Hány kg vagyok szerintetek? Tippelnétek?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, 2 kisfiút szültem :)

éppen fogyózom, majd elárulom a kg-ot de kíváncsi vagyok más mennyinek tippel :)


2011. aug. 22. 19:26
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
mi benne a férfias ????
2011. aug. 22. 20:49
 42/50 anonim válasza:

szia!


az ultrahangos zsírbontásról hallottál már? egyáltalán nem fájdalmas és mindössze 35-40 percet vesz igénybe egy kezelés. ha nem akarsz költeni rá, akkor marad a torna. viszont az esetleges megereszkedett bőr már tornával nem nagyon formázható. ezzel viszont javítasz a bőröd feszességén is és minden alkalommal 2-3 centi mínusz garantált a kezelni kívánt területről.

2011. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim válasza:
100%
ÚRISTEEN, Uramatyám!!(pedig nem is szoktam ezeket a szavakat használni) de azért mindennek van határa!!!! Nem hiszem el hogy hogy vannak ekkora bunkó, tajparaszt Miss Tökélyek, gondolom én, aki ilyen módon kritizálják a másikat, aki nem mellesleg jól néz ki, főleg hogy nem rég szült, de amúgy is:D Kedves válaszolók, miért kell bántani a másikat, főleg úgy hogy iszonyatosan túloz(szörnyű, bla bla bla...)ja, meg jól mondta a kérdező hogy a terhesség alatt változik a test. Amúgy szerintem a terhes nő szép:D Aki 5 kg-ot hízot, mekkora súllyal született a Babája? Mert kb gyerekkel mindenestől(placenta magzatvíz stb) minimum 5 kiló "hízás" van, ami ugye nem is hízás...És végül, de nem utolső sorba, Kedves Kérdező, igenis csinos vagy, főleg mint mondtam nem sokkal a szülés után, és ne halgass a a túlzó rossz véleményekre:D Remélem sikerült kicsit feldobni:D Már ha ellennél szontyolodva:) És így utólag is Gratula a Bébihez:D 16, lány
2011. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim válasza:

szerintem vékony vagy, de alakod nincs jó, ne haraudj de nekem ez a véleményem!

60-65 kg között vagy :)

2011. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

a 20:54-est teljes mértékben osztom.

Kedves kérdező kérlek szépen hagyd el ezt az oldalt, a saját érdekedben, mert az idióta baromállat válaszadók szintje vészesen magasra szökött

u.i.: jó egézséget neked is és a csöppségeknek is :)

2011. aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:

köszi a bíztató, kedves szavakat és a kevésbé kedveseket is!



:)

2011. aug. 22. 21:00
 47/50 anonim ***** válasza:
szerintem sem kell többet fogynod, inkább alakformáló tornázni, az segíthet egy picit az arányokon :) 65-70 közé tippeltelek volna. nem vagy egyáltalán duci, csak nekem nem annyira tetszik ez az alak. Na de a lényeg, hogy a férjednek tetsszen :)
2011. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

Szeretnék én igy ki nézni majd ha vége a szopi időszaknak:))) És aki már szült az azt hiszem tudja hogy mien nehéz visszanyerni a régi alakot...Szinte lehetetlen mert igenis szélesedik az ember csípője!!! Aki pedig lefikázz az szerintem csak irigy!!!


Jah birom a férfiak nagy részét aki kritizálja egy már szült nő alakját!!!Én is mondtam már a férjemnek hogy nagy kár hogy nem neki kellett végigcsinálnia 3-szor! Megnézném hogy 3 gyerek mellett,utolsó még 10hós és szopizik+háztartás+éjszakázás+kert megnézném mien bomba alakja lenne:DDD

2011. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Ez nem kritizálás!!! Ő kérdezett, a válaszolók elmondták véleményüket! SZerintem egészséges nő ettől nem lesz öngyilkos!!! :) Aki ezt nem bírja ne jöjjön ide, de ha kérdeznek, válaszolni szokás, vagy nem? Vagy mindenre azt kéne mondnani: de jó, de szép. Ahány ember annyi vélamény és ez így van jól. Te meg úgy vagy jól ahogy jól érzed magad és a férjednek is tetszel. Amúgy idővel ez a megfelelés kényszer úgyis csökken, más dolgok lesznek fontosak, nem az, hogy milyen karcsú a derekad! Tapasztalat!!!
2011. aug. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Szia! Én olyan 65 kg körül tippelném a súlyod.

Én csak gratulálni tudok, őszintén hisz elérni ezt az alakot nem könnyű, bárki bármit mondd egy gyerek, pláne kettő szépen átrendezi az ember testét. Ha valakinek van ereje kedve, és kitartása, hogy tegyen érte, hogy jól nézzen ki az dícséretet érdemel.

Viszont valóban nem túl szerencsés az alakod, úgy derék, csipő, has tájákon, és erről nem te tehetsz. Hozzá tenném még, hogy ez a fürdőalsó, vagy fehérnemű, nagyonnagyon előnytelen neked. Szerintem cseréld le, és utána tegyél fel egy képet, illetve ne félig oldalról, mert ez szintén torzítja a képet, hanem előlről, hátulról, és oldalról. Máris más képet mutatna úgy az alakod.

2011. aug. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!