Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért keresnek az emberek...

Miért keresnek az emberek kifogásokat? Miért akarnak koplalós diétákkal fogyni?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom,nem értem az embereket. Egy csomó kövér ismerősöm le akar fogyni,de kifogásokat keres. 2 napig elkezd koplalni,majd feladja,és felzabálja a hűtőt. Elhiteti magával,hogy ő jól érzi magát így,közben siránkozik. Igazságtalannak érzi,ha valaki vékony,csinos. Általában hormonális problémára vagy fogamzásgátlóra fogják.

És az emberek nem azt mondják nekik,hogy "kövér vagy,le kell fogynod!",hanem "jó vagy te így,így szoktunk meg". De miért?


A másik meg az,hogy mindenki koplalva,gyorsan akar lefogyni.Miért nem fogják fel az emberek,hogy 2 nap alatt nem lehet lefogyni azt,amit 2 év alatt szedett fel?



Annyira dühítő.Lesz*rom,ha valaki kövér,attól ugyanolyan ember,mint a többi,de akkor ne siránkozzon,hanem tegyen érte.


Még mielőtt szólnátok valamit,valamikor én is kövér voltam,de a szemembe mondták,hogy kövér vagyok,elhatároztam,hogy lefogyok,és sikerült. Súlyos pajzsmirigy alulműködésem van,2 éven belül meg kell műteni,tehát ez nem kifogás.


Lehet,hogy kicsit hisztérikusnak tűnhet ez a kérdés,de kíváncsi vagyok a válaszokra,tudni szeretném,hogy gondokoznak az emberek.


2011. aug. 22. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:

mert hülyék

meg a sok idióta reklám miatt, aminek az a célja, hogy mindenki megvegye azt a szart amit éppen árul(a reklám), vagy hogy többen olvassák az adott weblapot...stb. de ők akik kitalálják, tudják, hogy nem használ. és csak röhögnek a markukba, hogy a sok ember beveszi. ezért.

2011. aug. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
naja, nekem sincs akaraterőm lefogyni(3kg-t kéne,de nem megy) a média,a reklám meg a tökéletes nőket vetíti elénk...
2011. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fogyókúrával nem lehet tartósan lefogyni, csak életmódváltással. Olyan étrendet kell kialakítani, amit egész életében kényelmesen tartani tud az ember, de nem tartalmaz a szükségesnél több kalóriát. És persze mozgás, mozgás, mozgás. Én ugyan soha nem voltam kövér, viszont megfigyeltem, hogy lényegében csak csipegetek azokhoz az ismerőseimhez képest, akiknek súlyproblémájuk van. Némelyik ültő helyében lenyom annyi kaját, amit én két nap alatt nem bírnék megenni. Szóval rengeteg múlik a mennyiségeken is.
2011. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mert nem olvasták ezt a bejegyzést: [link]


és mert így egyszerűbb. én is baromi szívesen rendelnék most pizzát, de akkor továbbra is ugyanazt az alakot kellene a tükörben látnom. Nekem ez nem éri meg egy pizzáért, valakinek igen.

2011. aug. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert még olvasni,vagy rákeresni is lusták a dolgok működésére.

Egyébként nem te vagy az első,aki agyf@szt kap a fogyi rovattól.

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__14..

De már engem is megihlettek a degeneráltak:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__1815170..

2011. aug. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a modern fogyasztói (HA HA,nem szóvicc) társadalom hibája.

kidobnak egy új diétát, a kitaláló kap pénzt, üzletet lehet építeni rá, buta (inkább kiszolgáltatott, áldozatok) emberkéink meg dolgoznak, működtetik a gazdaságot, és eltartják az ilyen kis csalafintákat.

2011. aug. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!