Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futás mellé konditerem?

Futás mellé konditerem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! (24/F)


Egy hónapja körülbelül futok heti 3x 5-6km-t. Fogytam is 5 kilót. Jelenleg 90 kg vagyok, ehhez 188 cm párosul. Szeretnék továbbra is futni, csak emelni heti 4 alkalomra, illetve szép fokozatosan elérni az alkalmankénti 10 km-et. A kérdésem, hogy szerintetek megéri mellette lemenni konditerembe? Vagy először inkább még adjam le a maradék kb 8 kiló feleslegemet és csak utána?


2011. aug. 23. 09:55
 1/2 bix ***** válasza:
100%

hali


az a kérdés hogy mit akarsz. strandszezonnak szép lassan vége, nagyon szálkába lemenni meg nem hiszem hogy lenne értelme ha utána tömegelnél, azaz fel szeretnél rántani izmot...



futhatsz továbbra is sokat, sőt többet, le is járhatsz terembe, de izmot nem fogsz építeni, a jelenlegieket viszont normális kaja mellett megőrizheted elég jól.


ha tömegelni, azaz izmot építeni szeretnél akkor azt a fogyós kajáddal felejtsd el, keress rá hogy tömegnövelő étrend, body-builder.hu tesztoszteron.hu stb televan ezekkel. olvass, van fent edzésterv, gyakorlatok, videókkal, stb.


én a helyedben nekiállnék tömegelni, felkapnék tavaszig pár kiló izmot, heti max 2 közepes intenzitású futás és 3-4 súlyzós edzés mellett, aztán tavasszal egy nagy hajrában ledobnék zsírt 4 magas intenzitású kardió és 3 súlyzós edzés mellett.


attól függ mi a célod...

2011. aug. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak minden szava arany!!!
2011. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!