Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A félzsíros túró hízlal?...

A félzsíros túró hízlal? Milyen zöldségeket lehet párolni? Ha szomjas vagyok, de nem esik jól a víz, akkor ihatok citromos vizet? Főtt kukoricát ehetek 6 után?

Figyelt kérdés

Tudom, hoyg sok kérdés, de mind érdekel. A pároláshoz, hogy anyumnak van ilyen fagyasztott vegyes zöldség valamilye, ami boltból szokott venni. Az jó hozzá?

A túróhoz pedig, hogy hogy szoktátok enni? Én eddig ételízesítővel kevertem össze, de most vacsira akarok bele tenni zöldhagymát is. Jó ötlet? Köszi!


2009. ápr. 16. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Sorban:

A túró egészséges, nyugodtan ízesítheted hagymával sóval, borssal, pirospaprikával, de ne kennyérre kend, inkább puffasztott búzával, vagy abonettel.

párolni minden zöldséget lehet szinte, legjobbak: répa, cukkini, karalábé, borsó, zöldbab, brokkoli, karfiol.

A citromos víz rendben van, de cukor nélkül. Ihatsz mindenféle finom teát vagy 100%os gyümölcslét.

A fött kukorica nagyon hízlal. Csak hogy elrettentselek, a disznókat kukoricával hízlalják. :)

remélem segítettem

2009. ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!