Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok a kéthetes...

Mik a tapasztalatok a kéthetes anyagcsere diétával?

Figyelt kérdés
Akik csináltátok, mennyit fogytatok, mennyire szigorúan tartottátok be? Én egy hét alatt három kilót fogytam, most kezdem a második hetet, de én naponta megiszok 3-4kávét édesítővel, pici tejjel, szerintetek ez már elrontja a hatást?
2011. aug. 23. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

3x csináltam végig (8 kg-t szerettem volna leadni)

0 eredmény

2011. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ezt évente csak egyszer szabad, nem? És tényleg semmi? Ez érdekes. A barátnőm rengeteget fogyott vele.
2011. aug. 23. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:

mi az hogy anyagcsere diéta? (és ez maradjon költői kérdés)

a testtömeget a bevitt energia, és a leadott energia különbsége határozza meg (sarkítva)

azt, hogy a testtömeged mellett zsíros, vagy szálkás vagy, az izomzatod használata (edzés) és a diéta körülményei határozzák még meg.

életkor, nem, testalkat eleve adott.

olyan "diéta" amit évente egyszer lehet csinálni, eleve valószínűleg nem túl egészséges.

2011. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szóval igazából senki? :-((
2011. aug. 27. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!