Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mennyire hatásos és mennyi...

Ez mennyire hatásos és mennyi időn belül látszik az eredmény (10kg minuszt szeretnék elérni)?

Figyelt kérdés

ha mindennap otthon 1órát(vagy többet) edzek?? arra gondoltam hogy összeállítanék egy zenelejátszási listát ami több mint 1órás lenne és akkor arra csinálnék gyakorlatokat minden egyes nap.... mit gondoltok? mennyi idő alatt kezdene látszani az eredmény? ja és persze mellette nem zabálnék "szarokat"(6után sem ennék) hanem sok vizet innék, gyümölcsöket,zöldségeket ennék...

és az nagy baj ha minden nap de nem ugyan abban az időben végzem az edzést?? szóval pl egyiknak reggel 10kor másiknak pedig este 6kor..


2011. aug. 24. 21:27
 1/5 A kérdező kommentje:
de ezt a 10kg minuszt nem 2hét alatt akarom elérni, nem az a célom hogy minnél gyorsabban hanem minnél hatékonyabban.. de azért kiváncsi volnék hogy kb mennyi idő alatt kezdene látszani a változás és mennyi idő alatt menne le a 10kg? mondjuk 1hét/1kg??
2011. aug. 24. 21:28
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem fél év kellett
2011. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tök jó, h ezt így eltervezted, és szerintem van elég akaraterőd ahhoz is, hogy kitarts és ne állj le, ha nem látsz azonnali változást. Szerintem viszont a kilókat ne nézd. Ha az az 1 óra hatásos edzéssel telik, sok izmot szedhetsz fel és az nehezebb, mint a háj. Az alakodat figyeld, ami sokat fog változni, ha nem adod fel. :)) hajrá! :D
2011. aug. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat .. hát remélem kitartó leszek! ma kezdem és arra is gondoltam hogy lehet kéne naplót is vezetni hogy miket ettem mennyit edzettem stb.. lehet az kicsit segitene a kitartásban
2011. aug. 25. 10:51
 5/5 A kérdező kommentje:
arra is gondoltam hogy suli közbe este csinálnám az edzést és hétvégéken pedig naponta kétszer szoval reggel is meg este is .. az igy hatásosabb?
2011. aug. 25. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!