Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 3 hét alatt...

Mit tegyek? 3 hét alatt híztam 4 kilót. Igaz nem figyeltem oda arra, hogy mit és mennyit eszek de akkor is normális ez? Nekem most már örökre koplalnom kell, hogy jó alakom legyen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
A koplalástól mindened lesz, csak jó alakod nem. Figyelj oda, miket eszel, és mozogj, de ne koplalj, mert csak izmot adsz le, zsírt nem...
2011. aug. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fél éve rendszeresen mozgok... ezek szerint hiába?
2011. aug. 25. 14:29
 3/5 anonim válasza:
El let mondva már kismilliószor, hogyha koplalsz visszahízod. Úgy kell neked, ha eddig nem sikerült felfogni... Szóval emeld meg szépen a segged a gép elől, és sportolj, akkor majd fogsz semmit visszahízni.
2011. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem hiába mozogsz. De csak az kevés. És lehet, hogy nem is hatékony módon csinálod. Nagyon figyelni kell az étkezésedre is.
2011. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, koplalás után nem figyeltél oda, attól híztál. Ezt meg megérdemelted, mert ezerszer elmondtuk, hogy így lesz.

Ha viszont nem koplaltál korábban, nincs miért aggódnod, nem valódi hízás. 2-3 kg ingadozás normális attól függően, mikor voltál wc-n, mennyit ettél-ittál, hol jársz a ciklusodban. Lehet, hogy a meleg miatt többet ittál meg jobban "vizesedsz", visszatartod a vizet.

Ha viszont a köv. 3 hétben is hízol 4 kilót, fordulj orvoshoz, mert betegség állhat a háttérben.

2011. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!