Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet ilyen napokat csinálni?...

Lehet ilyen napokat csinálni? (légyszi minél többen irjatok)

Figyelt kérdés
Szóval most szombaton szeretnék picit többet enni, eddigse ettem valami sokat, csak most nagyon finomat csinál anya:$ és lesz a kedvenc sütim is, szóval ezekből szeretnéék enni, mert mindig eddig úgy csináltam, hogy vagy nem ettem pl.sütit v pl. krumpli helyett rizst ettem. Szerintetek nagyon megzavarná a fogyásom ha most többet ennék mint szoktam? egy v két nap nagyon el tudja cseszni? JA! de szombat-vasárnap is megyek futni 45-50percet szóval....:) szerintetek? :$:S
2011. aug. 25. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van, amikor kifejezetten hatásosak lehetnek a csalónapok a fogyás szempontjából, de ehhez tudni kéne, mennyit akarsz még leadni, ugyanis ezt általában a végefelé szokták bevezetni, amikor már lassul vagy teljesem meg is áll a fogyás.
2011. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
156 cm vagyok és 52 kiló
2011. aug. 25. 20:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs is rajtad fölösleg, ne diétázz, inkább csak mozogj, hogy megőrizd a súlyodat.
2011. aug. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
combomon még van. :/ bár elég csontos vagyok, leginkább izom van rajta, de belső combon háj. ://
2011. aug. 25. 20:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Maradj már, az csak bőr...Ha lemegy belőle az a feltételezett zsír, akkor meg a bőröd lóg majd...
2011. aug. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mozogj, csak ennyi kell. Ha megkérdezhetem, mindehhez mennyi idős vagy??
2011. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
14éves.
2011. aug. 25. 21:07
 8/12 A kérdező kommentje:
nade emberek. :D akkor tarthatok ilyen napot? :$
2011. aug. 25. 21:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérlek, olvasd el, hová juthatsz így : http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__21..
2011. aug. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet! Egyél nyugodtan, gyönyörű alakod lehet ha minden nap futsz. :) Hidd el, egy bizonyos testzsírra szüksége van a szervezetednek. Figyelj, ha nagyon bánt a sütis dolog, az ebédedből hagyd ki az összes szénhidrátot. De nekem aztán sütiből legalább 3x repetázz! Kedvenc kaját nem pazalunk másra.. 16L. :)
2011. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!