Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így letudok fogyni kb 15-20...

Így letudok fogyni kb 15-20 kg-t? Lent

Figyelt kérdés

Szóval 75 kg vagyok, és 60-55 szeretnék lenni, 165 cm vagyok kb. Minden nap szobabiciklin 20-25 perc biciklizés, mindíg nehezebb pályán avgy hogy mongyák.


Az van hogy én reggel egyszeruen nem vagyok kepes enni, szóval az elso étkezésem kb csak olyan 2 fél 3 korul van :S és ezen nem is fogok változtatni mert nem tudok. Ebédre vagy valami húst fogok enni salival, csirkemellet.vagy valami jó finom levest, semmi féle képpen nem eszem kenyeret, soha! rizst sem, és burgonyát sem :) vannak olyan napok is mikor egy nap csak egyszer eszem, 3 korul de akkor elég sok salit, párolt csirkemellel vagy ilyesmi. Ha esetleg vacsizom akkor főtt tojás vagy ilyesmik de aszt is 6 előtt, és a tészta is kizárt!!!! letudok fogyni így 15-20 kg-t? És ha igen, mennyi idő alatt? Valami tippek?


2011. aug. 25. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Így gyorsan lefogysz, mert ez tkp. koplalás...Sok izmot és vizet fogsz veszteni, majd miután visszatérsz az eddigi étkezési szokásaidhoz, visszahízod a leadott kg-kat zsírban. Na most ehhez milyen tippet adjak???Főleg, hogy előre leszögezted, semmin nem vagy hajlandó változtatni...

Ja, és a 6 után nem evés hülyeség, napi egyszer-kétszer evés szintén, kenyeret meg simán ehetnél, mértékkel, ahogy tésztát is...

2011. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, le lehet fogyni. Akár nagyon gyorsan. De meg kellene már érteni, hogy a "kevés kiló" önmagában nem feltétlenül jó. A lógó bőr egy gyors fogyás után nem feltétlenül jó. A leépült izomzat nem feltétlenül jó. A rossz közérzet, felboruló szervezet nem feltétlenül jó. A diéta után gyorsan visszaszedett háj nem feltétlenül jó.


De miért mondjam, hogy naponta 5-ször (vagy akár többször) érdemes étkezni, ha úgysem vagy hajlandó változtatni...

2011. aug. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%

Attól függ hány éves vagy.

Minél idősebb, annál több ragad rajtad, ugyanannál a mennyiségnél.

Próbálj rászokni a reggelire, ezt úgy érheted el, hogy az utolsó étkezést minél korábbra hozod, és már akkor farkaséhes vagy, amikor lefekszel.

2011. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: ha nem értesz hozzá, legalább ne reklámozz marhaságokat..
2011. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet így lefogyni!! Vagyis le adhatod a kívánt kilót, de egy két hónapon belül a duplája fog visszajönni, és azt szerintem nem szeretnéd. Én Egy hónap alatt adtam le 12 kg-t tavaly, azóta sem jött vissza. Én akkor voltam 62, most vagyok 49- 50. Én minden nap futottam, reggel és este, összesen három órát, de minden reggel, hajnali négykor is akár, ha futás miatt akkor kellett kelnem, leültem és nyugodtan megreggeliztem. Ez néha két darab korpás kekszből és két szelet felvágottból állt, de a lényeg, hogy legyen valaami táplálék a szervezetben. A szénhidrát pedig a legfontosabb. Egy szelet kenyeret reggelente nyugodtan megehetsz. Ne fehér kenyeret, manapság rengeteg féléből válogathatsz; korpás, rozs stb.

Nem értem, hogy miért nem akarsz változtatni ezen a szokásodon, hiszen ha egy hétig magadba erőlteted a reggelit, utána olyan szinte hozzá fogsz szokni, hogy muszáj enned reggel. És ez a természetes. Ha naponta egyszer eszel, a szervezeted átáll raktározó üzemmódba. Vagyis, hozzászokik, hogy kevés tápanyagot kap, így azt a keveset is elraktározza zsír formájában, hiszen ki tudja, mikor vagy hajlandó újra enni... Remélem érted, hogy ez veszélyes és káros is a szervezetedre. Egyél naponta ötször, keveset. A főétkezések között akár egy alma, vagy egy natúr joghurt is megfelel egy étkezésnek. És ami még fontosabb: rengeteg vizet igyál, hiszen ennél jobb fogyókúrás szert még nem találtak fel, ami még olcsó és egészséges is . :D Napi négy - öt litert is akár, szépen elosztva. Mozogj amennyit tudsz, és bármit ehetsz, hiszen amikor én 12 kg- t fogytam, minden nap ettem csokit, egy nap sem maradt ki . :D És amit elém raktak, azt megedtem, persze kevesebbet, mint más, és kenyeret sem ettem csak reggel, de nem változtattam az étkezésemen gyökeresen semmit. Sok alma, sok joghurt és rengeteg víz, na meg a mozgás. Hidd el, így visszahízás nélkül fogsz lefogyni, és eredményesebb lesz, mint a te verziód. Persze ez csak egy tanács. rajtad múlik, hogy megfogadod e.

2011. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 13 éves vagyok és 168 cm hez 72 kg voltam most meg 172 cm hez 56 :) 90 napos diéta,lehetőleg a legkevesebb vagy semmi disznó,édesség, tészta. A legjobb a csirke salival.És ne fehér hanem barna kenyeret egyél. De a legfontosabb hogy ne vacsizz!!!!!!!!!!!Ja meg sportolj!Ha betartod tuti, hogy fogyni fogsz!Én 5 hónap alatt fogytam 16 kilót :)
2011. aug. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. 90 naposat csinálni amúgy sem jó, egy felnőttnek sem, nemhogy 13 évesen, ugyanis elzsírosítja a testet... A vacsora meg egy fő étkezés, kihagyni elég nagy hiba lenne. Elhiszem, hogy lehet vele fogyni, de nem mindegy, hogy miből....
2011. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!