Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjobb módszer...

Chrissssss kérdése:

Mi lenne a legjobb módszer hogy lefogyak 4 kg-t?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, 176 centi magas és 69 kiló...Már 1 éve nagyon jó étvágyam van és sokat eszek, nem vagyok kövér, és a karom hát.. Mondjuk úgy, hogy izmos, illetve lábra is gyúrok.. De a hasamon van egy kis plusz, ami általába akkor látszik ha leülök, így.. szemből, vagy oldalból.. felállva, vagy ruha alatt egy csöpet nem látszik, viszont szeretném megtartani a 65 kilómat, így 176 centisen.. mert mig nem leszek legalább 182-183 centi, nem akarok 66 fölé menni, muter azt mondja nem kell fogynom főleg ezel a testsúlyal és kórral, de én szeretném, csupán már csak azért is, mert ez egy kihívás, amire kiváncsi vagyok, hogy képes vagyok e megcsinálni.. Ha nem kapok valami jól hangzó válasszt, akkor holnap elkezdem a "csak egyszer eszek délután nem zsíros ételt egy nap" fogyókúrát. :D Mert napi 4 alkalomal eszek.. Nah? Fogyókúrázak egyártalán..? stbstb..
2011. aug. 27. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg mozgás, sport ?:)
2011. aug. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az "csak egyszer eszek délután nem zsíros ételt egy nap" fogyókúra hízáshoz vezet.
2011. aug. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szex
2011. aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát, heti 2-3x járok futni másfél kilométert, úgy 3 hete, de még semmi, mert feltételezem amit leadtam, azt fel is szedtem. :D Ha pedig a napi 1 evés hízzáshoz vezet, akkor kihagyom, köszi.. A szex pedig nem hiszem hogy segít a fogyásban, de remélem igaz mert akkor később jól jön. xDĐDĐ
2011. aug. 27. 16:35
 5/6 anonim válasza:
Napi 5 evés, nem szemetet, kevesebbet, sok vizet igyál illetve aerob edzés legalább háromnegyed-egy óra akár mindennap de legalább háromszor. Aerob edzés intenzív gyaloglás vagy laza kerékpározás, az a jó, ha kicsit meleged van, lihegsz de még tudsz beszélni érthetően, ha intenzívebben csinálod átmész kardió edzésbe. Ajánlatos felöltözni előtte.
2011. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
legalább háromszor egy héten*
2011. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!