Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alakom sokkal jobb lett,...

Alakom sokkal jobb lett, arcom pedig rosszabb, most akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés
Októberben leszek 13 éves, hízásra könnyen hajlamos lány vagyok, de mindent megteszek hogy ne úgy legyen. rendszeresen sportolok, ( focizok, hobbiból kosárlabdázok ) de edzések inkább tanévközben vannak ( nyáron is csak kevés ... Rubint réka 2× 20 perces comb és popsiformálótréningjét kezdtem el csinálni, sokat fogytam is tőle, de eggy, hogy miután megcsinálom a 40 percet egyszerűen remeg a lábam és nem tudok lemenni a lépcsőmön, kettő hogy az arcom pedig rosszabbul néz ki, mint egypár kilóval ezelőtt... A szemeim olyan kifejzéstelenek lettek, és nemtudom.. nem jól néz ki a fejem... tapasztalt valaki ilyet, fogyás után?
2011. aug. 28. 23:53
 1/9 anonim válasza:
56%
13 évesen én még barbibabáztam nem fogyókúráztam!
2011. aug. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem fogyókúrázom, hanem eddzem, és nem értem mért kell abba belekötni, hogy nem akarok elhízott lenni... :( nekemis van rendes életem hidd el...
2011. aug. 29. 00:02
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

csak szokatlan, majd megszereted.

nincs olyan, hogy egy pufók arc jobban néz ki, mint egy normál.

így látszódik az egyedi arcod, ami csak rád jellemző, a háj egyenarcot csinál, teljesen elveszti a karakterét az arc.

2011. aug. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
naaaa annyira hájas azért nem voltam csak a nyáron feljött egypár pluszz kilógramm amíg nem edzettem. Most mondjuk, sokkal jobban érzem magam a bőrömben, és remlélem igazad van az arccal kapcsolatban.
2011. aug. 29. 00:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért köt bele, mert veszélyes. Nagy átalakuláson megy át a szervezet ebben a korban, jobb békén hagyni.


A sporttal nincs semmi baj, de ne olyat csinálj, ami után kis híján összeesel. Biciklizz, sétálj nagyokat, ússz (ha van rá lehetőséged). Ha szüleid partnerek benne, menjetek hétvégente túrázni.

2011. aug. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
azthiszem igazadvan... tényleg kicsit kemény nekem ez a rubint réka torna még, főleg hogy nyáron kivagyok esve az edzésből... azthiszem igazatokvan..
2011. aug. 29. 00:19
 7/9 anonim ***** válasza:
az arcos témához nem tudok hozzászólni, viszont én is ezt a 2 gyakorlatát csinálom rendszeresen RR-nak, és hidd el, nekem is remeg utána a lábam-fenekem :D Amennyire tudom, ez normális, csak annyit jelent, hogy megterhelted az izmaidat, amik később regenerálódnak. Több izom több zsírt éget, és a lábad is formásabbá teszi, úgyhogy csak hajrá! :)
2011. aug. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hú, hát én nekem már alapból izmosak voltak a lábaim mert focizok, dehát ez megterhelő torna volt még akkoris... Nemtudom mit csináljak
2011. aug. 29. 13:06
 9/9 bary79 válasza:
Most, hogy eltelt 5 és fél év, már jobban nézel ki?
2017. febr. 9. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!