Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ajánlanátok nekem ilyen...

Mit ajánlanátok nekem ilyen helyzetben? :S

Figyelt kérdés

158cm vagyok és 45-46kg.Van rajtam egy kis háj,amitől meg akarok szabadulni.(kar,has,comb,derék) Elég zavaró, olyan puhának érzem magam ettől a rajtam lévő zsírrétegtől.(annyira azért nem vészhelyzet,de akkor is..) Tudom,fogynom nem kellene, de ha el akarom tüntetni ezt a hájat,akkor ez vele járója lesz.Futást terveztem és mellé itthoni torna dvd-ket.Mozgásnak ez jó lesz,ha zsírcsökkentést akarok?

Emellett fontos a diéta,amiben most tanácstalan vagyok.Életmódot váltottam(napi5x evés,semmi cukros lötty,fehérliszt,sütik,csokik nem nagyon fordulnak elő)


Orvosilexikon oldalán azt írja, testsúlyom

csökkentéséhez 1005.44kcal bevitele kell.Kb ennyit is szoktam enni, de ez nálam súlytartást jelent, bár emelnem kellene, és fokozatosan próbálom is.Mozgást is csak most fogom rendszeresen bevezetni,eddig hébe-hóba volt. Testsúlyom megőrzéséhez 1555.44kcal-t írt.Na én ezzel valószínűleg híznék, bár lehet a mozgásszegény életvitel miatt.(de mint írtam ezen változtatok mindenképp)


Szóval szálkásítás(testzsír csökkentése) céljából mit ajánlotok?(utána próbálnék lehetőleg kicsit izmosodni is,mert tudom,hogy fogynom már nem kellene, de így muszáj lesz,ha a hájtól meg akarok szabadulni)

És étkezés szempontjából is várom a tanácsaitokat.


Segítsetek lécci, mert nem tudom, mit kellene most tennem.


2011. aug. 29. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
ilyen kis sullyal neked nem hogy fogynod nem kell hanem inkabb tomeget novelni es utana szalkasitani. sulyzos edzes kene rendes etkezesekkel. menj le egy konditerembe es kerd egy edzo tanacsat
2011. aug. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha háj alá még növelem az izmot, akkor az nem fest majd valami szépen.Vagy nem jól gondolom?
2011. aug. 29. 10:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy akkor ne merj fogyni, nincs jobb mint egy puha segget markolászni. :)
2011. aug. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!