Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy néz ki a hatékony kondite...

Hogy néz ki a hatékony konditermes edzés nőnek?

Figyelt kérdés

Annyiféle edzéstervet olvastam, és bizonytalan vagyok, jól csinálom-e. Kérlek, akik tapasztaltak vagytok, segítsetek, hogy lehetnék még hatékonyabb?


Kezdésnek fél óra a taposógépen, 11-es nehézséggel.

Majd:

combtávolítás 5x55; 75 kg-s súllyal

lábemelés 7x25; 25kg-s súllyal

combközelítés 4x55; 55 kg-s súllyal

lábhajlítás 3x50; 35 kg-s súllyal


5x25 hiperhajlítás, hát

3x35 hiperhajlítás oldalfordítással

4x50 hasizom (hasprés, felhúzott lábakkal, ellentétes lábhoz hajolva, mindegyik kör más)


ezek azok, amit minden alkalommal megcsinálok, és vagy megyek bicepsz, mell, tricepszezni, vagy a futópadra emelkedőn gyalogolni, ahogy épp kedvem van. Karra nincs sok köröm, 5x12 tricepsz, 5x35 bicepsz - ez 4 kiló, a tricepsz 3. Ezek már ilyen levezető körök, és konkrét ötletem sincs, hogy az adott gépeken karra, hátra, mellre, stb hogyan kéne dolgoznom.

Az jó, amivel kezdek, vagy hogyan változtassak rajta? Mit tanácsoltok? Szeretnék zsírt égetni, és formásodni is egyben, bár ahogy olvastam, nehéz összeegyeztetni, és a hatékonyságtól úgy érzem, messze vagyok.


Amúgy 24 éves lány vagyok, 183 magas és 78 kiló.


Bix, Fruit, és mások, akik profik, örülnék a tanácsotoknak! Ha bármi meglátása van bárkinek, nyugodtan írjon, örömmel veszem.


2011. aug. 30. 09:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
tok mindeggy milyen edzest vegzel ha nem dietazol akkor nem fogsz fogyni...a legnagyobb hiba az edzes dieta nelkul mert ilyenkor erosodik es vastagszik az izom de a folotte levo zsirreteg nem tunik el csak meg nagyobbnak latszik...ha van egy megfelelo etrended akkor gyakorlatilag barmit lehet edeni arra viszont ugyelj hogy a sulyzos edzesek eseten a felsotestedet is dolgozd meg...nem lehet minden nap csak labazni...az izomnak pihenni kell hiszen pont akkor fejlodik. lehetoseg szerint vegezz heti 3 sulyzo es 3 kardio edzest de ne keverd oket...a terembe tuti hogy van edzo o majd segiteni fog neked hohgy mit es mikor csinalj...
2011. aug. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!