Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet vagy mégsem tanácsos ez...

Lehet vagy mégsem tanácsos ez esetben úgy igazán eredményre törekvően tornázni?

Figyelt kérdés
Nem példaképem Rubint Réka,de egy időben szültünk és állítása szerint ő is szoptatja a fiát.Na már most én úgy tudom,szoptatás alatt csak annyira szabad tornázni,hogy ne legyen izomláz,mert azt megérzi a pici a tejben.Már pedig én kötve hiszem,hogy R.R. csak lötyögne mozgás címén(mondjuk azt sem hiszem,hogy szoptat,de ez megint más kérdés).TEhát szabad,vagy nem szabad intenzíven tornázni? Eredményre törekvően alatt azt értem,hogy legyen cm-ekben mérhető eredmény.
2011. aug. 31. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott bukik, h RR nem szoptat.
2011. aug. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Szoptat-e, vagy sem, legszentebb magánügye. S még ha anyatejet sosem látott egyik gyermeke sem, akkor is egy jó anya, aki megfelelően gondoskodik a családjáról.
2011. aug. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kérdést nem miatta tettem fel.Példaként írtam:ő állítja,hogy szoptat,mellette tudjuk,miből él.Igaz vagy sem,ő dolga,a kérdés,okoz e problémát,ha intenzíven tornázok.Lehetne,hogy a kérdésre válaszoljatok?
2011. aug. 31. 10:58
 4/8 bix ***** válasza:
100%

szoptatás alatt nem is nagyon javasolt az intenzív mozgás se a fogyás. kalória szegény táplálkozással a tejed mennyisége csökkenhet, ami annyira nem jó márha szoptatni akarsz...

egyébként rr csak addig csinálja ezeket a tornákat amíg felveszik videóra, azt az alakot ami neki van azt nem ezzel érte el...

2011. aug. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kielégítő választ!Elsődleges szempont a szoptatás természetesen,minden más csak utána.Majd eltüntetem a kis pocakot,ha leválasztotta magát.
2011. aug. 31. 11:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

bix: kíváncsi lennék, hogy akkor mivel érte el? és miért nem azt veszi videóra? :D


egyébként én is ezt hallottam a szoptatásról, ezzel takarózik anyukám is, csak már kezd kibújni a lóláb, hogy húgom 2 éves múlt és anya mindig szoptatja és ezért "sajnos" össze-vissza kell ennie minden sz.rt.

2011. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzésekkel és testépítő étrenddel éri el.........
2011. aug. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert abból nem lenne milliomos.)
2011. aug. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!