Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit szóltok a mai étkezésemhez...

Mit szóltok a mai étkezésemhez? Egészséges volt?

Figyelt kérdés

Hízókúrán vagyok,de nem zabálok attól függetlenül mindent össze,úgy gondolom a mai napom elég egészséges lett....

Suliba járok,ezért a reggelinél olyan 7 óra fele amikor csináltam a szendóimat megettem egy fél sajtos bagettet(kb 15cm-es),vajjal,pick téliszalámival,utána 2 db almás pite(rombusz alakúra felvágva),teát ittam,elmentem a suliba nem tízóraiztam mert nagyon jól laktam már korán reggel...délben hazajöttem és akkor ettem 3-4db közepes méretű rántott csirkemellet sok rizzsel:) Uzsinak ettem 4-5db almás pitét utána megettem a másik fél bagettemet ugyanúgy vajjal szalámival.... aztán megettem 1 almát :) Ez volt olyan 5 óra fele,azóta nem ettem,mert nagyon jól vagyok lakva a házi sütitől...:) Még lehet eszek nem tudom,talán lecsót fogok vacsizni tojással,kenyérrel,ez a menü így jó lenne? elég egészséges ahhoz képest hogy hízókúrán vagyok??? =)


2011. szept. 26. 20:09
 1/4 coffeez válasza:

Nem, nem az. Hogy lehetne egészséges az almás süti, ha rombusz alakú?? :D

Persze, nagyon jól hangzik. Már csorog a nyálam..

Ha az almás tényleg házi, nem csupa E vitamin...

2011. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

„vajjal,pick téliszalámival”

Látom te is tudod, mi a finom. :)

Én rendes kiflivel szoktam, nemrég kórházban voltam, a koszt nem volt valami fényes, és így vajas pick szalámis kiflit ettem reggel, délben, este. Régebben volt, hogy este megettem 6 db-ot ugyanígy, vagy éppen reggel, ahogy kijött a lépés.

Az almás sütik is finomak, mondjuk én jobban szeretem azt a fajtát, aminek a tetején dió van. Körülbelül így néz ki:

[link]

Ha fogyókúrás szemmel nézem (én nem fogyózom, de sokat olvasom a topicot) akkor sok hizlalót ettél ma, és ahogy mondani szokták, a „szemét” kajából. (Ez nem az én véleményem, szerintem finomakat ettél, de ha hízékony vagy, könnyen rádrakódhat.)

2011. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát szerintem ez nem valami egészséges

reggelire a sajtos bagett helyett lehetne teljes kiőrlésű, én sovány fűszerkrémmel enném és nem szalámival hanem sajttal, sonkával és hozzá ennék zöldségeket is

süti az belefér, gondolon nem mindennap eszel ennyi sütit

3-4db közepes csirkemell szerintem sok, és párolva, sütve sokkal egészségesebb elég lett volna csak kettő, hozzá a rizs meg valami kis csalamádé vagy zöldség mert zöldséget nem is eszel

alma az jó

lecsó is jól hangzik bár én azt eltenném holnap ebdére és vennék egy hozzá egy teljes kiőrlésű bagetett és azzal enném

2011. szept. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 2. és 3. válaszoló! :)


Én azt írtam,hogy hízókúrázok nem pedig fogyózok ezért nem ettem ilyen fogyis kajákat,az almás pite pedig házi volt és nagyon finom!:) Nem szeretem a rozsos bagettet meg a tk. kenyeret:) Hát igen a vaj,szalámi esetleg paprika pari sajt a kedvenc párosom!:)

2011. szept. 29. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!