Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok, hogy...

15 éves lány vagyok, hogy tudnék a legjobban lefogyni?

Figyelt kérdés
62 kg vagyok,föleg a hasamon van sok háj..nyárra leakarok fogyni hogy ne keljen félnem ha egy kis topban lehajolok hogy kifittyen a kis 3 om hurkám..és azt halotam hogy akinek van köldök piercingje az egyidö után elkezd hizni..nekem van.segitstek léccives
2008. márc. 8. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nos.

a köldök piercing és a hízás között nincs összefüggés.


picit kevesebb üres kalória (csoki, chips, szénsavas üdítő stb.) több mozgás. pl. kocogás, aerobic stb.

Lehet fogyókúrázni is, de 15 évesen sem javaslom.

Mellesleg vany egy csomó pasi, aki ha választani kell inkább a kömbölyded formákat részesíti előnyben. :)

2008. márc. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A 62 kg nem nagyon sok, főleg ha nem 145-150 cm vagy hozzá.
2008. márc. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a lényeg, hogy ne kezdj el fogyózni, koplalni. 'csak' kapcsolj rá a mozgásra, sportra, egyél egészségesebben.
2008. márc. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszike..de én 170 cm vagyok,de a hasamon télleg van háj.és én olyan tipus vagyok aki szeret enni csokit chipset meg stb.de én lovagolok is sportszerüen..szóval minden nap mozgok ..de mégse sikerül.de ugy ennék..olyan nehéz..naponta eszek ey kicsit.
2008. márc. 10. 13:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
jaj, ne csináld már, a lovaglástól biztos oltári feneked és lábaid vannak, az a pasi aki leakad egy kis pocin, az mennyen a fenébe :)
2008. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az 170 es magassághoz a 62 kg nem vészes.

Nézted már a suly/magasság kalkulátort?

Nekem 165 a magasságom és 80 kg ... ehhez képest bomba alakod van hidd el.

És a férfiak a vékony nőkkel csak hemperegni szeretnek, ezt hidd el!

Párom hízeleg mikor azt mondja jó vagyok neki, de kifejtette, hogy bizony nem olyan nőre vágyik akivel lekehet, hanem olyanra aki mellet szeret felébredni.

Szerintem a mostani alakoddal te a ébredős kategóriába tartozhatsz. ^_^

2008. márc. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fogynod! Hasrol a legnehezedd leadni a felesleget. Oda hizol legeloszor es onnan fogysz utoljara. Csak kemeny dietaval lehet lefogyni es edzessel.A dietat neked nem ajanlom mert mindenhonnan fogyni fogsz tole es neked erre nincs szukseged. Probalj meg parancsolni magadnak es ne egyel ures szenhidratokat. Meglatod ha 2 hetig nem nassolsz maris erezni fogod a valtozast.
2008. márc. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én 16 éves vagyok 173 centi és 64 kilo.. nekemis van de a barátom mindig megfogja és jáccik vele. szereti:) mondta h ne fogyak le mert nem szeretné ha nem lehetne mit megfogni a pocimon. azóta sokkal jobban érzem magam.:))
2009. jan. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!