Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet belőlem még egy 45 kg-s...

Lehet belőlem még egy 45 kg-s modell? (lent)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. De világ életemben ducibb voltam mint mások. most 75 kg vagyok. De most fogyózok. PErsze ezzel nem aszt akarom mondani hogy én 45 kg-re szeretnék lefogyni. Csak érdekel, hogy attól még hogy most ilyen vagyok, lehetnék egyszer ilyen modell alkatú lány?
2011. szept. 1. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
miért ne lehetnél, még éhen is halhatsz, semmi sincs veszve.:)
2011. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? Ha ilyen fiatalon leadod, nyoma sem fog maradni! De NEM koplalással, hanem sporttal kell, hogy ne terheld a fejlődő szervezeted, hormonrendszered.
2011. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát modell alkatú nem biztos hogy lehetsz mivel ahhoz olyan genetika kell. pl én 48 kg vagyok alacsony és széles csípőjű, vaskosabb lábú. belőlem sosem lenne nádszálkarcsú modellalkatú nő. viszont simán le tudsz fogyni és lehetsz szép formás vékony.
2011. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Ja de akko tünés bringázni nem gyikon meg facen logni egész nap:)

Ui:Jó indulattal mondom persze:)

2011. szept. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jaja, power off és power on. Életmódváltás kell, nem fogyókúra. De miért akarsz tucatgirnya lenni, ha lehetnél sokkal dögösebb is?
2011. szept. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Esküszöm örülnék neki,ha olyan alkatú lennék mint te...Az én 168 centimre jut 47 kg.Soha életemben egy percet sem fogyóztam,és hízni sem tudok.Inkább sportolj valamit,vagy járj társastáncra.Az nem csak az alakodon javít,hanem a mozgásodon is.
2011. szept. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne kérdezd, h lehetsz e, határozd el h az leszel, challenge accepted :DDD
2011. szept. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de én nem szeretnék az lenni :D csak kíváncsi voltam, csak egy ilyen 55-57 szeretnék lenni:) és amúgy nagyon szépen köszönöm a válaszokat:))
2011. szept. 1. 23:50
 9/11 anonim ***** válasza:

Héé, cseréljünk, én olyan 56 vagyok a 176 centire, és nem bánnám, ha 80 lennék, persze izomból.


F

2011. szept. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A 45 kiló azért már eléggé extrém,főleg,hogy a modell lányok 175-180cm magasak.

Jó csaj lehet még belőled.

Heti 5 edzés és az egészséges étkezés megtanulása,betartása.

13 évesen meg ne fogyózz.

Úgy sem értesz hozzá.

Heti 5 edzés inkább,gyerünk!

2011. szept. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!