Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kéne ennem, hogy...

Mennyit kéne ennem, hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés
173 cm vagyok és 65 kg. nagyon szeretném ha a súlyom 50 de legalább 55 kg lenne. napi kalóriaszükségletem kb. 1600-2000 kcal. mennyit kéne lefaragnom ebből, hogy novemberre vagy november közepére 10-15 kilóval könnyebb legyek? sportolok, beleszámítottam a kcal-szükségletembe. előre is köszi a válaszokat (:
2011. szept. 5. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
semennyit mert ideális vagy
2011. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dupla gáz.

1. nem vagy kövér, nem kell fogynod

2. ha kellene, akkor is elve lehetetlen lenne ennyi idő alatt 10-15 kilót leadni


Nekiállhatsz ész nélkül koplalni, aztán majd jössz vissza jan. elején, hogy 70 kiló vagyok, mit csináljak. Mert ha tönkrevágod az anyagcserédet, kb. ez lesz.


A kalóriaszámolást meg elcseszted, a napi kalóriaszükségleted nem lehet 1600 kcal. Maradjunk a 2000-nél.

2011. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
xDD ezek szerint nem szoktál zsírost zsírt enni zsírral, mint én xDD
2011. szept. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A jó diéta az, amivel havi 2-4 kg megy le (mert heti 0,5-1 kg között van az egészséges fogyás.)

Az elején több lehet a veszteség, mert rengeteg (só és cukor által) megkötött víz + beltartalom távozhat a szervezetedből, ezért van hogy valaki 4 nap után is - 2kg-al könnyebb. De az nem zsírveszteség, az csak víz meg ürülék.


Szerintem az 55 ideális.

Novemberig van 2 hónap, olyan - 8 -9kgal számolhatsz, többet ne tervezz be.

Mozogj sokat, és egyél 1200 kcalt!

2011. szept. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!