Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítene valaki,20-25 kg...

Segítene valaki,20-25 kg fogyásban?

Figyelt kérdés
Kismamaként sajnos nem figyeltem oda és felszaladtak a kilók.A babóm 8 hónaposan már nem szopizik, sajna, tehát itt az idő a fogyásra! Régebben 90 napossal szép eredményt értem el, de mivel rosszakat olvastam nem merek belevágni.Segítséget előre is köszönöm, mindenkinek szép napot.
2011. szept. 6. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

kcal.hu

[link]

2011. szept. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]


összecsúsztak...

2011. szept. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Èn 5 hónapja szültem, igaz nem szopizott a babám,(sajnos alapból nem volt tejem).2 hónapja el kezdtem terembe járni, heti 5 alkalommal. az elsö 1.5 hónapban már volt nagy változás,nem kg- ra adtam le, de a derékböségemet leminuszoltam 5 cm -rel. Most két hete kezdtem hozzá diétázni is,(kaptam itt jó tippeket) 1500 kcl-át eszek egy nap, lazán kijövök vele. ch-t csak reggel, amúgy nagyrészben fehérjét. 2 hét alatt 2 kg lement, persze ez nagyon motivál. Próbáld ki te is, nekem így nagyon bevált. 164 cm magas vagyok, 83 kg-osan mentem szülni, most vagyok 67,5 és van még 7,5 kg hátra. Hajrá!!
2011. szept. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

00:26 Csak a gyengébbek kedvéért!!!


Amikor koplalással próbálunk megszabadulni súlyfeleslegünktől, a szervezet takarék üzemmódra kapcsol. Méghozzá igen gyorsan. A szervezetünk legnagyobb energiaigényű szervei az izmok. Ezért a szervezet kezdi fokozatosan leépíteni az izomszöveteket.

Ezzel szemben a testünk legnagyobb energiaraktárai a zsírraktárak. Ezért a végtelenül intelligens szervezetünk, mint jó gazda, gondoskodik arról, hogy a zsírraktáraink megmaradjanak.


Amint véget ér a koplalás, az ínséges időszak, és végre ismét bőségesebb táplálékhoz jut, azonnal még intenzívebb raktározásba kezd. Mintegy felkészülve az esetlegesen bekövetkező ínséges időszakra.


A többieknek köszönöm fáradozásaikat.

2011. szept. 7. 22:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én a norbi update-t javaslom, nálam beválik :) Nem éhezem, csak ha a gyerekeim elkunyerálják a kajámat, imádják ők is :))))

Teljesen tartható, finomakat lehet enni, a mozgás pedig csak elhatározás kérdése... Időt lehet rá találni baba mellett is. Nekem mondjuk nem megy, nem tudom rávenni magam, így csak az étrendet tartom, és fogyok, miközben jókat eszem :)

2011. szept. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha szednél gyogyit is, akkor tudok segíteni. én most tartok -13nál, szépen lassan, május óta, tartósan. nekem előtt meg sem mozdultak lefelé, csak mindig felfelé
2011. szept. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!