Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A harcosok étrendjétől "csak"...

A harcosok étrendjétől "csak" kitartóbb leszel vagy fogyni is lehet tőle?

Figyelt kérdés

Köszi a válaszokat :)

16/L


2011. szept. 9. 16:37
 1/5 anonim válasza:
Az mi? Most hallok róla először :/
2011. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2011. szept. 9. 17:05
 3/5 anonim ***** válasza:
A legfelső poszt címe, hogy Nemcsak fogyni lehet..., tehát gondolom, lehet vele fogyni.
2011. szept. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beleolvastam egy kicsit. Csak annyi a bajom az ilyen új diétákkal, hogy ugyan megpróbálják ők megmagyarázni tudományos szempontból, hogy miért is működik, de hiteles tudományos forrást már sosem közölnek. Itt is megemlítik a ciklikus AMP-t, nagyon komolyan hangzik, de nincs mögötte semmi, csak "serkenti" meg "arra készteti" stb. Így meg semmi értelme, csak lufi.
2011. szept. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

kitartóbb leszel? ez alapból baromság. normális étkezéssel optimális lesz a szervezet működése.. a többi edzés és edzettség kérdése, ha már kitartás az egyik kérdés.


a másik vicc, hogy szerintem meg általánosan semmit nem írnak. én is leírhatom a diétámat (Aczél's weight loosing diet fake) - egyél. ennyit írnak!! egyél, nappal keveset, este sokat. de minden étrend alapja az, hogy eszel!


szálkásítás: rendesen beviszed a tápanyagokat, és kis kalóriadeficitet tartasz. mellette edzés. ennyi. itt nem ír energiabevitelt, tehát lehet hogy nap közben növényekkel és kevés állati eredetűvel olyan kevés energia megy be, hogy kopog a szemed, alacsony a vércukrod (bár ez lehet direkt, hajrá hozzá) aztán este is A) vagy nem eszel eleget, hogy az energiamérleged normalizálódjon

B) sokat eszel, elvégre nem számoltál utána a szükségleteidnek

van C) is, este amit megeszel, tény, hogy nem fogod semennyire sem elhasználni, csak raktározódhat. én támogatom az esti evést, de direkt erre rájátszani..


nyilván Warrior szép jogdíjakat kapott, ennyiről szól ez.

2011. szept. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!