Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy álljak neki a fogyókúrána...

Hogy álljak neki a fogyókúrának? Lécci normálisan

Figyelt kérdés
mi hasznos szerintetek? mit egyek, kondiba menjek inkább vagy futás?? ilyesmi
2011. aug. 5. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
a sikeres diétához elengedhetetlen a súlyzós edzés + aerob edzés. súlyzós edzés az általában izomcsoportokra van bontva, ami heti 3-4 edzést jelent. Az aerob edzés az heti 3 alkalom lehetőleg reggel éhgyomorra vagy este. alkalmanként 1 óra. A diéta alapja az étel mennyisége, minősége... Bővebben személyes ismeret nélkül nem tudom kifejteni, ha érdekel írj privit!
2011. aug. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igyál sokat! Az étkezések alkamakor inkább többször kevesebbet, mint kevesebbszer többet egyél. Este fele ne nagyon egyél sokat, inkább reggel.
2011. aug. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez fugg attol is, hogy mennyire vagy sulyos! TEhat kerulni kell az olajban sulteket, edesseget, uditoket stb.

Ehgyomorra lehet friss zoldseglevet fogyasztani, vagy gyogynovenyteat, mezei zsurlot, csalant, mivel tisztito hatasuk van, de vizhajtok is. Ezutan az ital elfogyasztasa utan egy feloraval lehet reggelizni, ami lehet pl. fott tojas, tofu, sajt es zoldseg. Ebedre nagyon jo a zoldsegleves, a grill sultek, es a parolt zoldsegek, ill. parolt rizs. Du. lehet szinten gy.tea, vagy zoldsegle v. gyumolcs, s melle keksz. Vacsorara sutoben, hejaban sult burgonya, tok, cs.mell stb. tehat ezeket izles szerint, ami neked izlik, mivel az nagyon fontos.

A mozgas lehet barmi, futas, kerekpar, uszas, de erobic is. Ezt En ugy tapasztaltam, hogy nincs idohoz kotve, tehat akkor vegezd, amikor idod van!

En futottam reggel is, de volt olyan, hogy este 10-kor erobicoztam, mivel akkor volt idom, s a cel a fogyas volt.

2011. aug. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Számold ki minden egyes nap, hogy csak 1500 kalóriát ehetsz és ezt tartsd be. Ha erre képes vagy figyelni akkor minden rendben fog menni. A sport jó, de ne vidd túlzásba tornázz otthon vagy menny a szabadba futni 1 héten 2x.
2011. aug. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj kondiba is meg járj futni is. A többiben segít a Scitec Nutrition!
2011. aug. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
a testépítők tudnak a legtöbbet segíteni. Ha lány vagy, az izmoktól ne ijedj meg meg semmi,mert neked nem az izomépítés része kell, hanem a szálkásítás. Testépítés szerint fogytam 13 kilot. 59ről 46ra. (16 éves lány) és nem is éheztem.
2011. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
de durva helyesírási hiba! lécci=légyszi
2011. aug. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!