Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy érjem el hogy mellből ne...

Hogy érjem el hogy mellből ne fogyjak?

Figyelt kérdés
172 cm vagyok és 62 kg és olyan 55re szeretnék lefogyni. tudom hogy ez normális de hájas vagyok a hasam a combom az arcom a karom és nem csak én látom... viszont nincs nagy mellem sőt... pici és jó lenne hogyha abbol nem fogynék... el lehet ezt érni ? mivel ?
2011. szept. 10. 22:18
 1/2 greeen ***** válasza:
100%
sajnos nem ...mindenképp kihat oda is de genetikafüggő attól függ hova vagy hajlamos főleg hízni de ilyen nem létezik hogy kontroláljuk a testrészeinket,hogy honnan fogyjunk jobban...
2011. szept. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hat ne haragudj meg, de nehezen hiszem el, h hajas vagy 172/62-vel. Meg hogy 7kg kell meg fogynod, ezt most honnan vetted? Amugy sportolsz? Remelem nem dietazol!

Hat el kell hogy szomoritsalak, de semmivel se lehet megakadalyozni, h mellbol ne foggyal,ha fogysz. De amikor en lefogytam 14 kg-ot 8 evvel ezelott, csak 1 kicsit fogytam mellbol. :) (Amugy en tovabbra is tartom a sulyom azota is. Sportolok es egeszsegesen taplalkozom mar 8 eve. Es ez mar igy lesz eletem vegeig :))

2011. szept. 11. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!