Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak mellből gyorsan?

Hogyan fogyjak mellből gyorsan?

Figyelt kérdés
Egy hónapom van egy bálig...van egy überkirály ruhám...mellbe azonban szorít...hogyan tudnék belefogyni mellből? valamint hasból is kellene egy kicsit,bár úgy összemegy a ruha...a lényeg h. gyors legyen..azaz a bálra készen álljak :D köszi előre is :)
2011. okt. 8. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy gyakori kérdés...:D válasz: Edzés, edzés, edzés! Ha kell napi 3 óra. A gyors fogyás lényege, hogy többet dolgozz le, mint amennyit beviszel. Ja és szerintem csak kardiózz.
2011. okt. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, kevesebbet egyél, mint a szükségleted. De a gyors fogyást nem ajánlom. Nem baj, ha feszül a ruha a mellednél! :-)
2011. okt. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kösz a tippeket :) és hát..tuti nem egy gyakori kérdés :D am jaja...nem baj :D csak kicsit kellemetlen,ha nem kapsz levegőt :D amúgy meg sima diétával nem menne le belőle? csak mert kolis vagyok,és nem igen jön ki az edzés az időbeosztásból :S szóval ? :)
2011. okt. 8. 18:08
 4/5 anonim válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy a fogyás először a mellen látszik meg... vagyis sehol a mínusz kiló(k), de a mellem már kisebb. Baráti körben ugyanez a tapasztalat, úgyhogy ha picit is fogysz, sanszos, hogy kényelmes lesz a ruha.

Koli mellett tényleg nem könnyű, szerintem egyél kevesebbet és próbálj legalább sétákat beiktatni közelkedési eszköz helyett. Egy hónap alatt simán meglehet. Sok sikert!

2011. okt. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sanszos hogy genetika kérdése, ki honnan fogy gyorsabban.
2011. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!