Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 158 cm vagyok és 44-45 kg,...

158 cm vagyok és 44-45 kg, mégsem tetszem magamnak! Miért van ez?

Figyelt kérdés
5 hónapja szültem, sokat híztam, most a kezdősúlyomhoz képest is fogytam már 4kg-ot. Előtte nem volt problémám magammal, de most elégedetlen vagyok. Nagyon odafigyelek a táplálkozásra, alig merek nassolni, ha mégis megteszem lelkifurdalásom van, számolom a kalóriákat. Nem akarok már ezen görcsölni, felismertem, hogy gond van, de nem tudom, hogy mit tehetnék. Előre is köszönöm a segítségeteket!
2011. szept. 12. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

azért nem tetszel magadnak, mert randa gebe vagy....


amúgy meg anorexiás vagy...(lelkiismeretfurdalás + testképzavar + a nagyon odafigyelés a kajára)

2011. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
amúgy 44 kg-osan hogy szoptatod a gyereket?????
2011. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószinű énkép zavarod van. A súlyod teljesen normális, fogynod már nem szabadna. Inkább próbálj izmosodni. Jól fog esni egy kis edzés és talán meg is nyugtat. Ha nem, fordulj orvoshoz.
2011. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sok tejem van és a babám is hízik rendesen, vele semmi gond.
2011. szept. 12. 20:04
 5/9 anonim válasza:
100%
Ehhez a magassághoz jó a súlyod. Csak már ne foggyjál többet. A szülés szerintem minden nő önbecsülését kissé aláássa. Mármint a terhességgel, és szüléssel járuló testi változások. Végül is 9 hónap alatt teljesen megváltozik az alak. Próbálj ne figyelni a külsődre, inkább a kicsire koncentrálj. Meg amúgy, ha a párod visszajelzései jók, akkor az a fontos. Gond akkor van, ha a párunk fanyalog valamiért. Ha semmi nem tud meggyőzni, akkor pszichológus.
2011. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ehhez a magassághoz teljesen jó ez a súly. Inkább arra figyelj hogy a kisbabádnak jó legyen hiszen valószínű még szoptatod, ő legyen most az első, ne az egód.....
2011. szept. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az első két válaszolón kívül a többieknek köszönöm, szerintem is fontos a sport, itthon tornázom is ha az időm engedi. Hát igen a szülés óriási változás az ember életében az óriási örömön kívül lelki, testi változások. A páromnak tetszem és mondja,h már ne fogyjak, mert jó vagyok így. Néha én is úgy gondolom, hogy jól nézek ki, de aztán jobban megnézem a ráncos hasam és újra elkeseredek. Amúgy egyeltalán nem vagyok gebe, nem látom magam kövérnek, csak a hasam nem tetszi, már nem olyan mint volt.
2011. szept. 13. 06:56
 8/9 anonim ***** válasza:

A ráncos has az tényleg csúnya:(

Plasztikai sebész kell ide

2011. szept. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

az én válaszom azért nem tetszett, mert kimondtam az igazat? és NEM, ehhez a magassághoz ez a testtömeg NEM JÓ !!!!!!


menj el és méress testzsírszázalékot, vizsgáltasd ki magadat és az orvos is meg fogja mondani, hogy egy felnőtt nőnek a 44 kg 158 cm-es magassághoz TÚL SOVÁNY

2011. szept. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!