Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet fogyni éjszaka,...

Hogyan lehet fogyni éjszaka, alvás közben 1-15kg-ot, anélkül hogy bármit is csinálnék?

Figyelt kérdés

Este megmérem magam, wc-zés után, és reggel amikor felkelek 1-1,5kg-mal kevesebb vagyok. Csupán emésztéssel? Arra se lehet fogni, hogy az ürítés miatt, mert az után szokam magam megmérni.

(nem vagyok kövér)


2009. ápr. 22. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

alvás közben méregtelenít a szervezeted. És még nem ettél semmit.

ilyesmik.

2009. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

Ha tusolás után mérted, akkor lehet, hogy ami vizet a bőröd felvett, azt elpárologtattad.


A fürdőszoba mérlegek nem a pontosságukról híresek, kétszer egymás után se mindig adnak egyforma eredményt. Ha csak más helyre teszed is mást mutat a legtöbb.

2009. ápr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Reggel mindenki könnyebb. Én mindig reggel mérem magam, amikor az előző nap megevett dolgok már mind megemésztődtek, kiürültek. Akkor is, ha vécézés után méred magad este, az mindegy, mert még tuti marad benned ez-az. Reggel én is kevesebb vagyok 1 kilóval mint este, ez nem fogyás, ez természetes ingadozás.
2009. ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!