Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen otthoni torna dvd-t...

Milyen otthoni torna dvd-t ajánlanátok fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyat, ami hatékony, és nem Rubint Rékás, Norbis (irritálnak).
2011. szept. 16. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Étkezz megfelelően, és fogyni fogsz. Mozgásként aerob edzést végezz! Ilyenek például az intenzív gyaloglás, a közepes intenzitású biciklizés, a közepes intenzitású úszás, a könnyű kocogás. Ezt csináld - mondjuk - hetente 3x45 percben!
2011. szept. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
RRéka - napi 20 perc önmagadért, Norbi - Duci tréning, Hastánc, Step aerobic..Én felváltva járok futni, kangoo jumpsra, ill. otthon dvd-re csinálom. A lényeg a rendszeresség. Illetve, hogy kevesebb kalóriát vigyél be, mint eddig.
2011. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

kérte a kérdező, hogy ne A házaspárt javasoljuk :D:D

nekem bíró ica és cindy crawford jöttek be, viszont most nincsenek forgalomban a dvd-ik, nekem legalábbis ez az utolsó infóm :D

egy barátnőm mondta nekem, hogy ő Melanie B (volt spice girls lány :)) Totally Fit dvd-jére tornázott és nagyon hatásos. Viszont ez nálunk nem jelent meg, csak letölteni lehet :D

[link]

2011. szept. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Zumba és Turbo Jam
2011. szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Béres Alexadra DVD-itől én sokat alakultam meg fogytam persze megfelelő étrend mellett.Én ajánlom Neked.
2011. szept. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
vannak a fitvideo oldalon mindenféle órák. Egy csomó mindenből lehet választani bele is lehet nézni előre az órába. Én nem akarok eljárni sehova így napi másfél óráért nem sajnálok bérletet venni 3000 ért.nekem többe kerülne a bejárás.Nézz bele te is az órákba. Én untam mikor minden nap RR ra tornáztam.
2011. szept. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!