Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Naponta egyszer mindenképpen...

Naponta egyszer mindenképpen kell főtt étel. De mikor?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, fogyókúrázom. Vidékről járok be naponta és kora reggel megyek, késő este jövök... A gondom, hogy nem tudok napközben főtt ételt enni. (pont rossz időben vannak lyukas óráim, ennivalót otthonról nem tudok vinni, venni pedig nem is szeretnék.) Mamámnak az az ötlete, hogy semmi gond nincs, ha reggel "ebédelek"; vagyis eszek egy kis levest, meg másodikat. Így napközben ehetek gyümölcsöt, zöldséget, jughurtot, müzlit, stb.... Szerintetek jó ötlet így? Nem rontja el a fogyókúrámat? (Sportolok is!) Köszönöm a válaszokat!!! :)
2011. szept. 18. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem ebédelhetsz reggel is.

én is volt nyáron mikor délutánra jártam dolgozni,hogy olyan 9-10 körül ebédeltem délután meg ettem szendvicset,gyümölcsöt.

2011. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ebéd.
2011. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

teljesen jó, ha reggel eszel többet, majd a nap folyamán kevesebbet.

talán értelmesebb is, mert a nap elején veszed be az energiatöbbletet, amit szép, lassan felhasználsz, tanulás, mozgás, miegyéb közben. :)


(szoktak így fogyókúrázni emberek, és szerintem jogosan. logikus így.)

2011. szept. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, kicsit megnyugodtam; hogy nem rossz ötlet. :)
2011. szept. 18. 16:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez technikailag jobb mintha délben ennél:D

tuti lemozgod, mer amit reggel eszünk azt lemozogjuk tutira!!

2011. szept. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy pl az angolok reggelire esznek sokat. Lehet, hogy valamit tudnak azok az angolok :).
2012. aug. 14. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!