Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alig érzek erőt, hogy újra...

Alig érzek erőt, hogy újra elkezdjem a fogyókúrát, kérhetek pár javaslatot?

Figyelt kérdés

105 kg vagyok, kb olyan 2,5 éve adtam le 30kg-ot, 94 kg lettem akkor, jól éreztem magam a bőrömbe (185 magas vagyok amúgy) és most visszaszedtem 10kg-ot :S ettől a 10-től milyen módszerekkel tudok megszabadulni úgy hogy elég érdekes az életmódom, munkám miatt van hogy az egyik héten éjszaka élek, máskor rendes kerékvágás. Szeretem a salátákat, natúr csirke/pulykahús stb régebben sokat futottam. és szeretek nasizni pihengetés közbe, arra mit ajánlotok ami minimálisan hízlal/viszonylag egészséges?

19/f


2011. szept. 18. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Írok neked egy étrended,de nem biztos,hogy ez neked megfelel lehet,hogy kell orvos meg stb. vizsgálatok.. Meg prsze tudni kéne mennyit ehetsz egy nap..

Reggeli: tk. kenyér sonka,sajt zöldségek/ zabkása/tojásrántotta paradicsommal gombával/ főtt tojás kis szelet tk kenyér + zöldségek/ müzli tejjel

Tízórai:joghurt gyümivel vagy pufirizs zöldségekkel

Ebéd: bármi lehet csak tartasd a mértéket..ha krumplistészta akkor az,de nem 3 púpozott tányér

Uzsi: hasonló,mint a tízórai

Vacsi: sovány túró zöldségekkel hússal.. + 2-3 liter víz ja és a mozgást se felejtsd el,ha csak heti 3x van időd egy órára az már elég:) Sok sikert! ( Ha gondolod írj egy e-mailt fogyózhatunk együtt)

2011. szept. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

HÉTFŐ:

Reggeli: Alma.

Ebéd: Tejfölös paprikáscsirke illatának mély beszippantása, az asztalon hagyott morzsák, savanyúsággal.

Vacsora: 2 dl aludttej savója, néhány cukrászsütemény receptjének lemásolása.

KEDD:

Reggeli: Sárgarépa saját zsírjában, rágógumi.

Ebéd: Hatalmas tál töltöttkáposzta és a hozzávaló friss kenyér megtekintése, az edények elmosogatása.

Vacsora: A szabad szemmel is jól látható darabka sovány sajt reszelt káposztatorzsával megszórva.

SZERDA:

Reggeli: 5-6 teljes jógalégzés, félbevágott főtt tojás sárgájának a fele, de abból amennyi belefér.

Ebéd: Bécsi szelet és sült krumpli készítésekor lejátszódó fizikai és kémiai folyamatok elemzése céklával. Nagy tál túróslepény lefényképezése.

Vacsora: A képek előhívása, savanyú uborka, hashajtó.

CSÜTÖRTÖK:

Reggeli: 1 db fürjtojásból készült rántotta, utána kifli, gyulai kolbász és vaj segítségével tízórai készítése a gyerekeknek.

Ebéd: Húsleves és rakottkrumpli alkatrészeinek beszerzése a közeli ABC-ből. Madártej elhelyezése a hűtőszekrényben. Vágott vegyes savanyúság.

Vacsora: Ecetes hagyma citrommal.

PÉNTEK:

Reggeli: Főtt kolbász, mustár, tea, citrom, zsemle ízléses, már-már esztétikai élményt nyújtó elhelyezése az asztalon, mire a többiek felébrednek, frissen mosott káposztalével, kekszreszelék.

Ebéd: Gőzölgő bableves, csülökpörkölt, uborkasaláta lerajzolása, kiszínezése. 1 szelet kétszersült harmadszor is átsütve, nagy pohár Igmándi.

Vacsora: Hasított karalábé, dúsan díszített sárgarépaszeletekkel. Lefekvés előtt füldugó a korgó gyomor neszeiben kiküszöbölése.

SZOMBAT:

Reggeli: Joghurtba mártott almaszeletek, limonádé szaharinnal, nyomelemekkel ízesítve.

Ebéd: "Halászlé, túróscsusza, sütemény" címmel frappáns epigramma megalkotása, egy teljes kockasajt parádi vízzel.

Vacsora: Paradicsombelsőség, kamillatea, egy teljes rúd ropi.

VASÁRNAP:

Reggeli: Fagylalttölcsér, nagy adag friss levegő, sűrű szitán áttört kefír.

Ebéd: Ricinusleves, csontlében abált torma citromhéjszeletekkel, süteménymaradványok levakarása a tepsiről.

Vacsora: Amit a kanári meghagyott.

2011. szept. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

utolsó, ez egy kicsit tömegnövelőnek tűnik nekem.. :D


Kérdező, miért nincs erőd hozzá? ha azt írod, hogy nincs erőd nekiállni 100km futásnak, még együttérzésemről is biztosítalak, de te milyen sz.ar divatfogyókúrákat ismersz, hogy megterhelőnek találtad azokat?

2011. szept. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!