Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó ez a fogyási terv?

Jó ez a fogyási terv?

Figyelt kérdés

Napi 1200-1400 kcal, kizáróan gyümölcsből, zöldségből, sovány húsból és tejtermékből +magvak. SEMMI ezeken kívül

Napi 4-6 óra sport

Nos ? :-)

158-160 cm,66 kg,17/L


2011. szept. 18. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
ez mind szép és jó napi 4-6 óra sportra nem lesz időd de erőd meg főleg nem iylen madáreleség mellett
2011. szept. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

oké oké,vágom a kritikát:-)


ami az ídőt illeti:már megvan szervezve,de azért megértem a szkepticizmust


ami az erőt illeti: a mentális erő nem számít?

2011. szept. 18. 22:18
 3/8 anonim ***** válasza:

De biztosan. Egész jól lehet meditálni. De a gondolatban lefolytatott edzéstől nem igazán lehet fogyni.

[link]

Itt kiszámolhatod, hány kalóriával lehet mindezt megcsinálni.

2840 kalória kell naponta, ha tényleg napi 4-6 órát akarsz sportolni.

159 cm-rel, és heti 1 kg-val számoltam, pedig elvileg csak fél kiló lenne egészséges.


Ne koplalj, mert ez 17 évesen még bőven okozhat végleges meddőséget, aztán majd nézheted, ahogy a férjed lelép egy nálad kövérebb nővel, aki - veled ellentétben - tud neki szülni.

2011. szept. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:D:D:D
2011. szept. 18. 22:24
 5/8 anonim ***** válasza:
De kicsidárgám mikor fogsz tanulni? Én nagyon közel lakom a sulihoz fél2re itthon vagyok.. Számoljunk nálad is ennyivel. Tanulni legalább napi 1-2 órát kell. Főleg,ha jön a tz-s időszak meg rengeteg doga. Hogy oldod meg? + 1200 kcal és tegyük fel 6 óra intenzív sport számoljunk óránta 400kcal minusszal 6x400= 2400kcal minusz.. Így nem lesz erőd. Semmi szénhidrátot nem eszel.. Tapasztalatból mondom én próbálta iylen hülyeségeket felállítani magamnak napo 3 óra sport ( úgy,hogy előtte fél se ment ) de azért is úgy gondoltam,h de menni fog + csak iyleneket akartam enni,mint te.. Mondom neked 1 nap után feladtam rosszul voltam stb.
2011. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nem fog menni.

Túl sok a sport, előbb dőlsz ki, minthogy intenzíven végigvigyél akár 2 órát, és ha mégis annyit akarsz sportolni, egyél többet, mert csak megbetegíted magad.

2011. szept. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Napi 4-6óra sport? Röhög a vakbelem:) Sportoltál már te valaha? :) Olimpikonnak kéne lenned ahogy hogy bírd,vagy Songokunak:)
2011. szept. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még annyi hogy tervezni mindent lehet. De megcsinálni tartósan ,nem!
2011. szept. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!