Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Másnál is így van? Ez most...

Másnál is így van? Ez most sokat ront?

Figyelt kérdés

Többnyire odafigyelek az étkezésemre (a napi szénhidrát-, zsír-, és fehérjebevitelemet számolom, és figyelek, hogy mit eszem), de tegnap megjött, az elmúlt 2 napban sokkal többet ettem, mint amúgy szoktam, és nem néztem, hogy mit, csak ami épp volt...

Feszül a hasam, fel vagyok puffadva, a derekam 4 cm-rel nagyobb, mint alapállapotban, és emiatt nagyon sz@r a közérzetem:-S

Mással is így van?

Ha elmúlik, visszaállok az "eredeti állapotomra"?


2011. szept. 18. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vissza..én is rengeteget eszek előtte és mégsem híztam.. de azért fogd vissza magad:)
2011. szept. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, menstruáció miatt még többet is mutathat a mérleg is. A lényeg az, hogy ne izgulj, és nem rontottál el semmit.
2011. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igyekszem azért nem kienni a hűtőt, csak most vhogy nem tudtam megállni dolgokat, amikre amúgy rá se nézek...

Köszi mindkettőtöknek:-)

2011. szept. 18. 23:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha havonta 2 napig csinálod, nem lesz semmi bajod. Én meg pont fordítva vagyok, az elmúlt 2 napban szintén megjött, semmi étvágyam nincs, pirítóst rágcsált naponta kétszer (későn keltem, a reggeli kimaradt), sajttal, teával, csak hogy legyen valami. Nem kívántam semmit, már a gondolattól is émelyegtem, hogy enni kell.

Ha megjön, mindig így vagyok.

2011. szept. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ismerős szituáció... de ne aggódj csak pár nap és minden oké lesz ;)
2011. szept. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már előre félek a köv. mensitől. Előtte nekem is mindig olthatatlan édességvágyam van...
2011. szept. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!