Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol a hiba? Mit valtoztassak?

Hol a hiba? Mit valtoztassak?

Figyelt kérdés
Harom hete fogyozom... ( reggelire egy keves zabpehely,yoghurt, ebedre parolt csirke vagy hal zoldsegekkel vagy salataval,neha egy szelet barnakenyer,uszonna es tizora 1-1 gyumolcs, vacsira meg ami az ebedbol maradt de kb egy fel kistanyernyi, vagy annyi se, 1 yoghurt) Egy hete uszom is minden nap fel orat / 40 percet. Osszesen 1 kg-t fogytam. Normalis ez igy? Mit csinalok rosszul? 169 cm vagok es 58kg. 28/l
2011. szept. 19. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt nem tudom, hogy normális-e de nekem vagy egy hónapig BESE INDULT a fogyás....szóval szerintem, neked is befog, csak most még lassú, vissza térve hozzám, mikor nem indult be én akkor is keményen tornáztam meg minden, és úgy sem adtam fel, amire büszke vagyok, mert szerintem pár ember elkeseredettségébe úgy lett volna vele, hogy "ááá sose fog beindulni akkor meg mindegy" Hajrá. :)
2011. szept. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolgot rontottál el: tökéletes a súlyod, nem kell fogynod. Nem is értelek, mi bajod van.

Maga az étrend egyébként tökéletes, és a fogyás is, heti fél kilóval lehet számolni, nálad ez megvan (amióta mozogsz is).

De elég lenne csak az úszás, hidd el nekem.

2011. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Semmikepp nem adom fel en sem! Aboszolut elhataroztam hogy lefogyok legalabb 3-4kg-t. Csak olyan rossz hogy nem indul el, pedig dolgozom rajta rendesen tenyleg... Akkor ezekszerint csak varnom kell kitartonan... Ugy lesz! Koszi a valaszt!
2011. szept. 19. 14:35
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszi neked is masodik! Tudom hogy elmeletileg nem kell fogynom, de en jobban erzem magam amikor 55 kg vagyok. Erdekes hogy csak 3 kg a kulonbseg megis en nagyon latom magamon, es olyan nehez megszabadulni ezektol az "utolso" kiloktol :(
2011. szept. 19. 14:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok: ne tudd meg...nekem is olyan rosszul esett mikor annyit edzettem meg minden...éss semmi. és ez igy majdnem egy hónapig....:/ nagyon rossz tudom...de sikerülni fog hidd el! Soooksook erőőőt. :PP 15/L
2011. szept. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ne haragudj, de hány kg szeretnél lenni?
2011. szept. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Baracsi Ágota válasza:
Teljesen normális, kilóra nem biztos, hogy mérhetően fogsz változni, 20 körüli a testtömegindexed, ami az alsó határ közelében van. Mit szeretnél? Ha formálódni, arra nagyon jó a sport. Minél több az izomtömeged, annál formásabb leszel, és annél több kalóriát égetsz. Viszont az izom nehezebb, mint a zsír. Viszont lehet, hogy most túl keveset eszel - a szervezeted azt fogja hinni, hogy raktároznia kell, hogy életben maradj, és az izomépítéshez lehet, hogy több energia kellene...
2011. szept. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ok, megvan a válasz. :) Sok sikert!
2011. szept. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Koszi elso :)

55kg szeretnek lenni. Voltam mar annyi es nagyon szerettem, ujra annyi szeretnek lenni. Nalam az a baj hogy combra es fenekre hizom, tehat hasam szinte semmi, es amikor 55kg vagyok, vekonyak a labaim is. De folytatom az uszast, meg arra is gondoltam hogy elkezdek futni is...bar azt nem szeretem egy kicsit sem...de hatha megszeretem! :)

2011. szept. 19. 14:43
 10/11 bix ***** válasza:
100%

1: alacsony testzsír százalékon lassabb a fogyás üteme, simán a heti 0.5 kiló alá mehet. tudva hogy elég vékony vagy így is, a fogyásod üteme teljesen rendben van.


2: kezdő effektus. ekkor a szervezet elkezd beparázni hogy terhelés alá kerültek az izmok és gőzerővel tölti fel a glikogén raktárakat, elkezd vizet raktározni, stb. ennek súlya van. közben persze zsírt is bont, így egy viszonylag rövid, 1-2 hetes szakaszban izmot is "építesz" meg zsírt is bontasz. valójában csak kihozz a maximumot az izmokból és a raktárakból a szervezeted. valójában az az 1 kiló több annál, csak ugye az izom is fejlődött valamennyit...


a vége mindig lassú, nekem azt utsó 2-3 kiló kemény edzések és diéta mellett is simán 4-5 hét tud lenni, pedig jelentősen nagyobb terhelést kapnak az izmok mint az úszás. (ami egyébként jó, csak egy bizonyos szint után azért nem elég hatékony, de mondjuk neked biztosan elég lesz ha ennyire ment eddig is.)


sok sikert kitartást:)

2011. szept. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!