Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vacsi és uzsonna egybekötve?

Vacsi és uzsonna egybekötve?

Figyelt kérdés

Véleményezzétek az étrendemet!

Reggeli általában egy szelet rozskenyér,ha nincs akkor 2db pászka, paradicsom, paprika, uborka, és egy szelet szalámi, ami van. A reggeli ált fél 9körül. Ebédig nem eszek semmit csak iszom. Ebéd, ami van, levesből általában két merőkanál, és másodikból már kevesebb, általában egy kanál. Ez mostanában párolt hús, és zöldség, rizs, krumpli. Na és itt jön a lényeg. A vacsit és az uzsonnát összekötöm. Kaphatok ilyen nagy joghurtok amik 250g. Azt szoktam enni. Mindig elfelezem fele 3óra után, 5körül torna, (40perc aerobik),6 körül egy óra futás, amiben van erőteljes futás, lassú gyaloglás, és sima rendes futás is. És a joghurt második fele, pedig futás után szoktam megenni. A joghurtba szoktam tenni zabpelyhet és pirotott diót. Amugy 2 liter viz a minimum amit megiszok.


Ezzel érhető el eredmény.

Köszi


2011. febr. 9. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
én is hasonlóan csinálom, mint amit te leírtál. én is kíváncsi vagyok...
2011. febr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ne tegyél már bele diót és zabpelyhet!

zöldséggek edd meg , vagy fűszerezd kaporral, petrezselyem stb

2011. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!