Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jo ez igy ha igy csinaltam?...

Jo ez igy ha igy csinaltam? Hiztam vagy fogytam?

Figyelt kérdés
reggelre ettem egy szelet vajaskenyeret, tizorai 1 alma,+kave ebed, 1 tanyer krumplileves, + halkonzerv, ami 100g 177 kal, es en 200 g ettem meg:-s ennek nm orulok :-s, + d u 2 alma+ vacsora 1fott krumpli, + fel szelet ajaskenyer , ami 6 kor volt
2011. szept. 20. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem :/

Az ebéd se jó, de a vacsora a legrosszabb. A burgonyát, és a kenyeret estére már mellőzni kéne.

2011. szept. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

es ha 6 ora elott volt, akkor is szedtem folosleges kg ot ? :-s

koszike a valaszt :*:* :X<3, es ha ugy lenne hogy reggel egy fel szelet kenyer+tizorai 2 alma, ebed : 1 kiados leves, es d u 2 alma, es vacsi joghurt? ..+ szaladas, es tornagyakorlatok 40 perc? ;;) igy jo lenne? 2 het alatt mennyi menne le? :D vagy 3 het alatt?

2011. szept. 20. 17:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen és nem, egy naptól nem hízhatsz el, meg amúgy se ettél sokat, csak nem megfelelőt :)

Nem rossz, amit írtál, de reggelire NE egy fél szeletet egyél, nyugodtan mehet egy teljes szelet. Ebéd leves, második is mehet:) az uzsonna, vacsora okés :)

Kb. heti fél-1 kiló fogyás az egészséges :)

2011. szept. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!