Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék a hétvégén sokat...

Szeretnék a hétvégén sokat enni, szabad? :$

Figyelt kérdés
hétfőtől péntekig egész héten diétázom, csak x kcalt eszem már picit elegem vaan. :/ kb. 2kilót kéne még leadnom, de szerintem ha most hétvégén (szombat-vasárnap) nem számolgatnám a kcalt hanem enném ami jólesik, ráadásul tök jót főzünk.... :( szerintem ha hétfőn megint elkezdem a diétámat(vissza fogok tudni rá állni azzal nm lenne gond. :)) akkor azt a pár dekát amit hétvégén hizok simán letudom adni egész héten, nem? :) 14/L
2011. szept. 22. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó étvágyat! Megengeden hogy egyél,de közben ne arra gondolj hogy ez mennyire hízlal,hanem az ízére és hogy milyen finom:)
2011. szept. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Kezdjük ott, hogy ennyi idősen nem kéne diétáznod. Amúgy hét közben meg elmész párszor futni és nem történik semmi.
2011. szept. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
amúgy akkor amikor picit is valamikor többet eszek, akkor mindig picit lelkiismeret furdalásom van, de úgy vagyok vele, hogy lesz majd olyan amikor már nem kell diétáznom és h most akkor egyszer egyszer megengedhetném magamnak. Köszönöm h megengeded. :PPPP
2011. szept. 22. 19:09
 4/8 A kérdező kommentje:
tudom, nem kéne diétáznom, de örülök hogy lefogytam. Úgy nem éreztem jól magam. :/ :DD és mostmár nagyon boldog vagyok, és ez más embernél is észre veszem, sokkal többen "állnak velem szóba" sőőőt....:DDDD
2011. szept. 22. 19:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia :D

Én egy évvel vagyok idősebb nálad :)

Így kezdődött nálam is csak aztán nem tudtam kimászni belőle, már "visszatértem" szóval EGYÉL NYUGODTAN :DD

2011. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja szerintem is. De ha mondjuk szombaton többet ezsel, azzal már lehet, hogy elég is volt, és vasárnap már nem is szükséges annyira. Viszont mindenképpen vissza kell térned óvatosan és fokozatosan a normál kajára, mert nem lehet örökké diétázni
2011. szept. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát ezaz. :/ az nemtudom hogy fog menni....:S
2011. szept. 22. 20:04
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
fokozatosan sűrítsd a "többet eszem" napokat, de ilyenkor ne szállj el, csak normálisan egyél...
2011. szept. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!