Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Télen milyen gyümölcsök vannak?

Télen milyen gyümölcsök vannak?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon hülye kérdés.. De igazából én nyáron annyi gyümölcsöt eszek, hogy eltelít egész évre...


De megfogadtam, hogy ezentúl minden nap eszek gyümit. Viszont nem tudom, hogy télen miket lehet kapni? Alma és banán nem érdekel. Na meg ne valami horrorisztikus áron legyen :)


2011. szept. 24. 15:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ananász 4-500 Ft / db és én naponta eszek 1-2 szeletet és kitart 8-10 napig.
2011. szept. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Konzerválva is vannak, kevés cukorral, ha leöntöd a levét, az is jó - már ha egy kis változatosságra vágysz, így kaphatsz barackot is télen, meg trópusi gyümit is, de csak lé nélkül!
2011. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ananász, banán, narancs, kiwi, mandarin, körte, grafruit, füge, alma
2011. szept. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

én mondjuk amondó létemre ammondom, hogy hazai gyümölcsöket nagyszerűen lehet tárolni az év nyár utáni szakaszára is, legjobb technológiával bizonyos alma típusokat 12-14 hónapig is lehet tárolni látványos minőségromlás nélkül.

most fogom én is kutatni a szilva tárolásának egy új módját, de pár hónapig hűtve a szilvát is biztos el tudják rakni (ez már télre csúszik ugye) barackot nem tudom, abból is sok féle van, utána kell nézni magyar barackot tárolnak-e télire.. körte biztosan van, bogyós gyümölcsök talán nincsenek, azok elég érzékenyek a hűtőtárolásra.. de remélem néhány tippet azért adtam. és igen, érdemes keményen edzeni rá 14 évesen, hogy el tudjunk menni akár a piacra. önvédelmi értéke ugyan kicsi a dolognak, de az életben való érvényesüléshez +1 pontot ér.

2011. szept. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!