Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet enni, ami nem...

Mit lehet enni, ami nem hízlal és sokáig nem lesz tőle éhes az ember?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha napi kcal deficiten belül vagy semmi sem hizlal (ergő bmit ehetsz), azon felül az alma is.
2011. szept. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék kalóriákat számolni :/
2011. szept. 24. 21:39
 3/6 A kérdező kommentje:
Na jó, asszem felcsapom inkább a dietetika füzetem :)
2011. szept. 24. 21:44
 4/6 anonim ***** válasza:

pedig kéne ...

Zabkása sok vízzel kevés zabpehellyel vagy zabkorpával,fahéjjal eléggé laktató.

2011. szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én se számolok kalóriákat mégis fogyok..viszont én nem vagyok idióta nem csapom be magam olyannal,hogy ettől a kanál kóstolástól nem lesz bajom,ez a paradicsom nulla kalória meg ehetek töménytelen gyümit,mert nem számít. SZóval ilyenek nincsenek:)

A kérdésedre válasz: lehetőleg ne csokit egyél meg édes cuccokat,mert akkor hirtelen magas lesz a cukorszinted és hamarabb éhes leszel. Meg,ha eszel várj pár 10percet és,ha még mindig NAGYON éhes vagy akkor ehetsz még egy keveset. Vigyázz,hogy ne koplalj inkább legyen este egy fél szelet tk. kenyér,minthogy másnap 5szelet. Remélem érthető.

Az almától én mégéhesebb leszek. A tejtermékek veszik el legjobban az étvágyam.Joghurt,túró stb.

2011. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 lehetőség: ha szénhidrátot és fehérjét eszel egyszerre, hamarabb telít, és hosszabb időre elég a kis mennyiség is.
2011. szept. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!