Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyaszt, hízlal, vagy semlege...

Fogyaszt, hízlal, vagy semleges az ha az ember pár napig egyszerűen nem alszik semmit?

Figyelt kérdés
A kérdés abszolút elméleti. Nem tervezek semmi ilyesmit. Csak annak kapcsán merült fel, hogy tegnap ami már ma volt tulajdonképpen, egész éjjel fent voltunk, kártyáztunk, meg ilyesmiket csináltunk és reggel úgy döntöttem, úgyis dolgom van délelőtt, jobb ha le sem fekszem már mert csak sokkal kómásabb leszek ha alszom vagy 3 órát. Szóval csak ma délután fogok lefeküdni aludni. Addig kb. kávén éldegélek... xD Am sose szoktam kávézni csak ilyen extrém esetben. ha oylan idióta lennék, hogy ezt több napig csinlnám, attól fogynék, híznék, vayg semmi (amellett persze h jól tönkrevágom az idegrendszerem:D).
2009. máj. 16. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg fogynál, mivel kimarad az az X óra alvás. Ugye alvás közben kevesebb kalóriát égetsz, mint ébren.
2009. máj. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 maundrel ***** válasza:
én azt olvastam, azt hiszem a fenima.hu-n (talán) hogy a nem-alvás hízlal. arra már nem emlékszem h miért, de vmi .... nem termelődik a szervezetben, hogyha nem alszol eleget, és ez hosszú távon hízlal.
2009. máj. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1. ha nem alszol, halnak az agysejtjeid, 2. azért vagy éhesebb, ha nem alszol, mert mivel fáradt vagy, több energiára van szükséged, ergo többet is eszel ilyenkor 3. igen, vagy egy hormon ami éjszaka, alvás közben termelődik, és fontos, de ne kérdezd, h mi, én is csak olvastam valahol:D
2009. máj. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!