Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ezt napjában többször...

Ha ezt napjában többször megcsinálom fogyhatok tőle?

Figyelt kérdés
Nagyon rég nem tornáztam,kb 5 kilót kéne leadni
2011. szept. 26. 11:33
 1/6 A kérdező kommentje:
2011. szept. 26. 11:33
 2/6 anonim ***** válasza:
10 perc a nagy semmit ér fogyás szempontjából!
2011. szept. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is diétázok!:)

A 10 perc sajnos nem elég, 30perc után indul be a zsírégetés! Folyamatos torna után! Persze a kcal-ok napi bevitt értékek csökkentésére jó, de nem zsírégetés az!:)

Persze, tökéletes amit linkeltél csak próbáld meg napi egyszer 30percnél tovább csinálni!:) Hajrá! Sikerülni fog!

2011. szept. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az tök mindegy, mennyi idő után éget a szervezet zsírt. maradjunk szerintem annyiban, hogy egész nap folyik zsírsavak terminális oxidációja, és lényegében neked elég az étrendeddel az energiamérlegedre figyelni, és az optimális tápanyag bevitelre. plusz minél keményebb edzés.
2011. szept. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég gagyi ez a videó. Ez nyugdíjasoknak van, hacsak nem az vagy.


Intenzívebb edzésre lesz szükséged, ha azt akarod hogy ez az 5 kiló rendesen lemenjen, és jóideig ne jöjjön vissza.


Keress másik videót, ami tartalmasabb, és ne sok 10 percben gondolkodj, hanem inkább 1x 45-50 percben (kezdetnek). Ez olyan, mintha a pasid (ha nő vagy) mindig mindig csak 10 percig csinálná neked, de mire belejössz abbahagyná. Szóval inkább legyen 45 perc :)

2011. szept. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a szemléletes példáért különdíj járna Utolsó! :)
2011. szept. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!