Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a lány nagyon kövér (kép...

Ez a lány nagyon kövér (kép is van)?

Figyelt kérdés

Ez az én barátnőm, 21 éves, én nem tudom mit lát magán kövérnek... Hiába magyarázom neki, hogy nem kell fogynia de folyamatosan fogyózik.... Jelenleg tudtommal 55 kg.

Nem tudja hogy feltettem ide, de majd megmutatom neki!


[link]


2011. szept. 26. 23:29
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

nagyon sovány

nekem nem is tetszik az ilyen sovány lány

felszedhetne pár kilót 5 - 10 kg

az összes bordája és még csípő csontja is látszik

2011. szept. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

nagyon csinos :) a kövértől távol áll. nekem is hasonló alakom van, úgyhogy tudom, miért gondolja magát kövérnek: mert a combjai vaskosabbnak tűnnek a vékony felsőtest mellett. De pont ez a lényeg, hogy nem a combjai vastagok, hanem a felső teste túl vékony!

ha tud oda hízni (úgy értem genetikailag), akkor felszedhet pár kilót, ha meg csak combra hízik, akkor így nagyon jól van :)

sajnos velem ez a gond, a felsőtestem nagyon vékony, a combom átlagos, de ha hízni akarnék, akkor tuti csak a combom lesz mégnagyobb :(

2011. szept. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Nem szerintem a comb sem vastag....megmutattam neki az oldalt:) Csak mosolygott:))) A comb mérete : 47cm a legvasatgabb pontál...Ezt üzeni.
2011. szept. 27. 14:03
 24/24 anonim ***** válasza:
mondom, hogy nem a combja vastag, hanem a felsőteste vékony ;)
2011. szept. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!