Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bulimiások! Valaki beszélgetni?

Bulimiások! Valaki beszélgetni?

Figyelt kérdés
Én abba szeretném hagyni, jó lenne valakivel beszélgetni róla. 3 éve tart már...sőt, több.
2010. dec. 11. 13:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%
Jó, de előbb eszem valamit...
2010. dec. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg abba szeretnéd hagyni? Akkor ne hányass többet, és ne járjon az a fejedben egész nap, hogy "jajj, most nem hányathatok, mi lesz", hanem szórakozz, csinálj valami hasznosat. Ja, és egyél normálisan. Nem fogsz hízni tőle.
2010. dec. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=_GrxSbDuQr0&NR=1


Anorexiáról beszél, de hallgasd meg!Segíthet.

2010. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem értem, miért kell, miért muszáj idejönni okoskodni? Fájna, ha nem lehetne? Ajánlom még az Egészség kategóriát, ott lehet írni depressziósoknak, hogy hagyják abba az önsajnálatot és csináljanak valami hasznosat, meg rákosoknak, hogy bontsák le végre a rosszindulatú tumorjaikat, és keressenek más időtöltést. A bulimia BETEGSÉG. Nehéz felfogni?
2010. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%
Nekem a bulimia nem betegség, mert ezt akkor hagyja abba, amikor akarja, vagyis amikor felfogja ésszel, h egy h.lye állat. 2 pofon kéne neki, attól rendbe jönne. Persze, még sajnáljuk is ezeket, mikor egy csomó rákos és egyéb beteg létezik, akiknek senki sem segít, és ha ők tehetnék, lemondadának a betegségükről és nem találnának ki ilyen álbetegséget, mert nincs feltűnési viszketegsége. Most biztos mindneki megsértődik és lepontoz, de akkor is nekem lesz igazam.
2010. dec. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó: Akkor a depresszió sem betegség? Végülis akkor gyógyul meg amikor akar. És ez a két pofonos "ötleted"... Ebből lejön, hogy mindent erőszakkal akarsz megoldani.


Egy NEM bulimiás lány.

2010. dec. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
Én bulimiás voltam, de már 4 éve sikerült kigyógyulnom belőle! Ha gondolod, írj privit (itt nem szívesen beszélnék róla, mert a sok IQ harcos jönne is kötözködni...).
2010. dec. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
Nem, a depresszió más tészta. Abból nem lehet csak úgy kigyógyulni. Egyébként arra van gyógyszer is, kezelés stb, a bulimiára nincs, mert csak maga tudja gyógyítani. De helyette inkább sajnáltatja magát. 2 pofon nem erőszak, hanem figyelemfelkeltés.
2010. dec. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:05


Én felpontoztalak, szerintem igazad van, és én a depressziót sem tekintem betegségnek!

2010. dec. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
mostmár a bulizás is betegség?
2010. dec. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!