Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak itt bulimiasok vagy...

Vannak itt bulimiasok vagy imertek ilyeneket? Esetleg aki lekuzdotte es hogyan? Jo lenne valakivel beszelgetni errol, eleg sulyos eset vagyok sajnos es nem tudom mar mihez kezdjek.

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 16:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
nem legutolsó, előtte szólónak írtam.
2011. szept. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

hat irhatsz privit,ha nagyon sok kerdesed van es itt szemelyes infot amugy sem irnek....valaszolni meg tiszta szivesen,csak nem igazan vilagos,hogy miert is erdekelne ennyire,mintha vmi felmerest vegeznel(:

hanytatni meg konnyen megy,addig nyomod le az ujjad amig visszajon es tapasztalatom szerint konnyebben visszajon ha vmi folyadekot iszol eves kozben vagy legalabb utana(de ezek eleg fura kerdesek,ugy hangzik minthadirekt raszoknal..)

2011. szept. 27. 19:27
 13/23 anonim ***** válasza:
kérdező, sajnálom, hogy ez van veled, de ne adj már tippeket másoknak, mert ezek a hülyék pontosan azt akarnak... rászokni. te már tudod, hogy ez rossz, akkor ne adj útmutatást másoknak ehhez a pokolhoz...
2011. szept. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
a saját hülyeségüktől még Kérdező sem védheti meg őket, ha érdeklődnek eziránt úgy is megtudják.. elvileg ember okosabb a majmoknál, úgyis feltalálják magukat, ha jó, ha nem jó.
2011. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
mindenki szabad akarattak rendelkezik,attol ha en nem irok valaszt,az meg nem azt jelenti,hogy nem lesz bulimias/nem tudja meg mashonnan ezeket/nem kiserletezik onmagan
2011. szept. 27. 19:57
 16/23 A kérdező kommentje:
@Aczel: meg mindig nem vilagos mi ez a nagy erdeklodes bulimia irant(nem hiszem,hogy volt/van 'dolgod vele')
2011. szept. 27. 20:01
 17/23 anonim ***** válasza:

elvileg írtam, nem kaptad meg?

freemail nagyon nem megy most, tehát választ majd ecce' megnézem ha hajlandó belépni.. és ha megkaptad a levelet.

2011. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
persze, de egészen más az, amikor csak úgy olvassa valahol, hogy egyesek hányással akarnak fogyni, vagy ha egy bulímiás "tanácsolja" neki...
2011. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Mád addig is lenyomom hogy érzek ott valami keményet,azt a bordás valamit,de semmi,még csak semmi inger sincs. Csak az a nyálkás cucc...
2011. szept. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
nem mindenkinek működik ugyan olyan erősen ez az inger..
2011. szept. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!