Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Honnan tudjam, hogy az esti...

Honnan tudjam, hogy az esti tornám eredményes?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni, de elsődleges az állóképességem javítása, mert a nyarat végiglustálkodtam, és érzem, hogy el vagyok puhulva.

Most bicajozok, este Rubint Réka, Zumba, hastánc, heti 1x jövőhéttől kangoo jumps-is lesz.

Jó, ha izomlázam van? Vagy akkor eredményes, ha van izomlázam? Vagy az csak a megerőltetésre utal?

Mindenesetre jobb a közérzetem, vidámabb vagyok, fittebb..


2011. szept. 29. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
ha van izomlázad, az azt jelenti hogy jól csinálod amit csinálsz. De! ha ezt nem adod fel és igy fogod csinálni akkor egy idő után észre fogod venni, hogy nincs izomlázad. Ez nálam is igy volt és tök ideges lettem, h pl. felüléskor miért nem fáj már a hasam. Hát azért mert már "megerősödött" és birja a "kiképzést" :D szóval nehogy el vegye a kedved ha már nem fog fájni. Meg egy idő után már még erősebb gyakorlatokat kell csinálni, mert a szervezet egy idő után megszokja azt az erősséget, ergo nem fogsz attól már fogyni. De ez még nagyon odébb van, majd akkor kérdezd meg hogy mit csinálj...itt gyakorin. :) Sok sikert! Ne add fel! Hajrááááá. :)) 15/L
2011. szept. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
első vagyok: és persze h boldogabb vagy, hisz a sport egy fajta boldogság hormont termel.meeg nekem az volt hogy nagyon fáradtan mentem el futni (este már nagyon lefáradtam és mindig ugy kellett lerángatnom magam) futottam 45-50 percet és úúgy felpörögtem, h nem lehetett lelőni. :DDDD
2011. szept. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok az esti futástól és másnap fitten ébredek érzem hogy változtam hülyén hangzik de már másnap érzem hogy fogytam hogy nem vagyok lusta már és várom hogy megint mehessek futni:P mindenféle mozgás jót tesz és lesz izomlázad ha rádolgozol elmúlik amikor már nem érzed akkor kell emelni az adagot vagy más izmodat megdolgoztatod:)nekem is van mindenképp az a jó!
2011. nov. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!