Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A dohányzás tényleg elősegíti...

A dohányzás tényleg elősegíti a fogyást?

Figyelt kérdés
És a leszokás hízással jár, ha ugyan úgy eszik tovább az illető?
2011. okt. 1. 00:47
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
A dohányzás önmagában nem fogyaszt. És nem is hízlal ha leszoksz róla, ha odafigyelsz a mozgásodra.
2011. okt. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
ha megéhezel és helyette rágyújtasz, igen -.-" de önmagában nem. idióta...
2011. okt. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Persze. Én is régen kövér voltam, aztán mondták, hogy dohányzással lefogyhatok. Akkor ebédre ettem hagymás rostélyost krumplipürével, desszertnek dupla adag somlóit, majd kértem egy szál cigit, rágyújtottam és láss csodát! 10 perc alatt 35 kilót fogytam, azóta is tartom a súlyom. Tényleg.
2011. okt. 1. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
93%
Igen! A lényeg hogy csak a füstjét fogyaszd a dohánynak! Ne edd meg, és amit letüdőztél, azt is alaposan fújd ki, mert a sok kátrány, ami lerakódik, ugyanúgy növeli a testsúlyod!
2011. okt. 1. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogyaszt! Én mikor cigiztem, még fogyni sem tudtam, mert ha nem ettem, és rágyújtottam, akkor szédültem! Mikor elkezdtem leszokni róla, mindenki azzal riogatott, hogy hízni fogok, én meg beintettem nekik, és elkezdtem egészségesen élni! Mikor rám jött a cigizhetnék, akkor ettem egy almát, vagy elmentem futni, sokat mozogtam! Mire eltelt 3 hónap fogytam 7 kilót! Tehát én a leszokástól nem híztam, hanem fogytam! ÉÉÉÉÉs már 2 éve nem dohányzom!! :)
2011. okt. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki dohányzik,az kevesebbet eszik,ezért nem hízik. A leszokás pedig valóban hízást eredményez. Egyrészt jobb az étvágyad, cigi helyett hamarabb nassolsz,de a hormonháztartásod is más.

Amikor én leszoktam,két hónap alatt felszedtem 10 kilót. Nagyon nehéz volt utána leadni.

De ha nem dohányzol.és fogyni akarsz,akkor a rászokás nem megoldás.

2011. okt. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat persze, hogy fogyaszt. Hamarabb meghalsz, es idovel csontvaz lesz beloled.

Miert, lattal te mar valaha kover csontvazat?

2011. okt. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

tulajdonképpen..

van x tömeged, fizikai aktivitásod, és egy étkezési szokásod.

ha dohányozni kezdesz, akkor mint számos méreganyagtó, mérgezéstől romlik a szervezeted hatásfoka, az egészséged. tehát ahogy írták, lehet valaki étvágytalanabb, vagy csak simán rosszabbul emészt.. nem tudom pontosan. viszont, ha eddig kb. tartotta a súlyát (tömegét), akkor dohányzás befolyásolhat annyit, hogy esetleg 1-2 hónap alatt megindul némi tömeg vesztés.

B) eset, ha a mérgek hatására a szervezet védekezik, és zsírt raktároz készülve a világvégére.

2011. okt. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Így igaz!


[link]

2011. okt. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem fogyaszt elég rendesen, pedig nem eszem kevesebbet.
2021. ápr. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!