Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dohányzás és hízás összefüggése?

Dohányzás és hízás összefüggése?

Figyelt kérdés

Konkrét kérdésem az lenne, hogy kb. fél éve letettem a cigit. Egyik napról a másikra. Azóta feljött 4 kiló, amitől nem tudok megszabdulni. 1 hónapja rendszeresen mozgok is, heti 3x. Figyelek arra mit eszek, eddig is csak az édességgel volt bajom, de most azt is mellőzöm. A súlyom megállt, tehát nem hízok tovább, de se cm-be, se kg nem változik a helyzet.Diétákkal sem mentem semmire. Az anyagcserém igaz lelassul,de erre való teával azt megoldottam,bár ez sem hozott változás.

Mit javasoltok ilyenkor?


2009. szept. 18. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Mintha csak én írtam volna ezt!


Pusztán annyi a különbség, hogy én már 6 éve leszoktam, és azóta nem bírom azt a 4 kg-ot leadni. Pedig szigorúan önmegtartóztató vagyok, sportolok rendszeresen, és így tovább... Már próbálkoztam testsúlycsökkentő tablettákkal is, pedig világ életemben elleneztem ezeket. Azonban eredménytelenek voltak! Úgy látszik ez a mi alkatilag adott súlyunk. (Amikor egyszer régen visszaszoktam, akkor kb. ennyivel lettem kevesebb, tehát ezt valóban a cigaretta okozza.)

2009. szept. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
A nikotin meggyorsítja az anyagcserét. Azért is szokták reggel kávéval együtt alkalmazni, hogy ne napközben jöjjön rá az emberre a kimehetnék :D Örülj neki hogy csak 4 kilót szedtél fel. Van egy 20 éves lány aki 30 szedett fel. Gondolhatod hogy hogy néz most ki szegény....:S Sztem próbálkozhatsz diétákkal meg mozgással de ha nem megy le inkább barátkozz meg vele és mutasd kifelé is hogy jól érzed magad és akkor mindenki szebbnek fog látni:D én is felszedtem 5-6 kilót és az elején mindenki beszólt de amikor mondták, hogy sokkal jobban nézek ki már nem foglalkozom vele:D (172 cm vagyok és 60 kiló 21éves)
2009. szept. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló vagyok

Sajnos én is 60 kg, csakhogy 158 cm magas... Nem mindegy!

2009. szept. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
De nem ám! Én 168 és 80 kg. 10 ment fel, visszaszoktam.
2009. szept. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
NEm egészen igaz, amikor abbahagytam (napi 3 dobozról szoktam le) nem hiztam semmit se - azóta se, pedig ennek már több, mint 10 éve - , csak meglepödtem, hogy az ételeknek mennyivel jobb ize lett.
2009. szept. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyébként hozzáteszem 174 cm vagyok és most 69 kg. Előtte 66-65 kg volt az esztétikus volt. Sosem voltam vékony. De most a ruhák nem passzolnak, az a legnagyobb baj. Olyan mintha másé lenne :D. Meg itt-ott tűrődik a hájacska :(
2009. szept. 19. 10:59
 7/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Én most homeopátiás készítményekkel próbálkozom. Egyik anyagcsere-gyorsító, a másik étvágycsökkentő. (Egyébként a 80 db-os doboz kb. 600 ft.) Nem elhanyagolható szempont, hogy itt gyakorlatilag nincs mellékhatás! Eredményről még nem tudok beszámolni, mert 2 napja kezdtem:)

2009. szept. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha esetleg bevált, akkor írd majd meg az eredményét. Én holnaptól a level diétát kezdem. Hátha beválik.
2009. szept. 20. 13:45
 9/11 anonim ***** válasza:

Level diéta? Erről meg még én nem hallottam. Mi a lényege?


Van egy gyanúm, hogy a homeopátia sem fog csodát tenni:) Pedig szigorúan betartom a szabályokat (mentolos és egyéb aromás dolgok kerülése stb.). Ha mégis, megírom!

2009. szept. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Maximum 3x5 napig lehet csinálni. Egy 5 napos egység alatt 2-5 kiló megy le és állítólag nem is jön vissza. Az az egy baja, hogy nagyon monoton. Az étrend tejfölből, tojásból, 2x sültből, paradicsomból, narancsból illetve némi parizerből, vagy pulykasonkából áll. Ezt variálja. Ha rákeresel neten megtalálod.
2009. szept. 23. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!