Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dohányzás abba hagyása diéta...

Dohányzás abba hagyása diéta közben? Nem akarom visszahízni a nehezen leadott kilókat!

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, sajnos 14-15 évesen elkezdtem cigizni. Most leakarom tenni. Napi 10-15 szálat szívok átlagban. Viszont van egy másik problémám is: 90kg vagyok, úgyhogy van mit leadnom. Már 10-et sikerült is 3 hónap alatt normális diétával, heti 4x-i edzéssel. (lány vagyok egyébként és 172cm) Viszont most szabályosan rettegek, ha leteszem a cigit, visszajönnek a nehezen leadott kilók, vagy még több is,mint amit leadtam. Pedig még minimum egy 20-25kg-t leakarok fogyni. Ezért arra gondoltam, most kemény leszek magammal és már most lerakom a cigit, hátha a diéta és a rendszeres mozgás mellett nem jönnek fel rám kilók. Így vajon megúszom? Valaki volt már így, hogy lerakta a cigit diéta közben? Még az is eszembe jutott, hogy fokozatosan csökkentve a napi cigi adagomat szokok le róla, hogy ne zuhanjon hirtelen nagyot az anyagcserém. Mert elvileg a cigi gyorsítja. Szerintetek ez jó ötlet?
2010. ápr. 18. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
sokan azért híznak cigi letétele után mert helyette rágcsálnak. szóval ha megállod azt hogy cigizés helyett ne rágcsálj, nassolj, akkor nem lesz gond.
2010. ápr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szokj le!! Ha picit lassul is a fogyásod,de a szervezeteddel nagyon jót teszel!! Tedd le azt a büdös,méreg rudat:-)))

Sok sikert-ja és én is egyet értek az első válaszolóval:-)

Önuralom!!!

2010. ápr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást, ez most nagyon jól jön nekem!:) Nassolni tuti, hogy nem fogok helyette, mert tényleg leakarok fogyni és van önuralmam. Csak sok helyen olvastam, hogy akkor is hízunk leszokás után, ha nem nassolunk. Mert az anyagcsere lelassul a cigi után. Ezen idegeskedek most. A cigit mindenképp leteszem azért, aztán meglátom, hogy reagál a szervezetem rá. Imádkozom, hogy ne hízzak vissza és tudjak tovább fogyni:D
2010. ápr. 18. 16:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
:DDD Nem attól hízik az ember, hogy nem dohányzik, hanem hogy dohányzás helyett kajál. Egyébként én akkor raktam le a cigit, amikor életmódot váltottam, ami normális táplálkozással is együtt járt. Így nemhogy híztam, hanem szépen szálkásodok is minimális izomveszteség mellett.
2010. ápr. 19. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Jó tudom, hogy sokan nassolnak helyette és azért híznak. De mostanában utána olvastam sok helyen és csomoóan írták, hogy híznak, volt aki olyat írt hogy 25kg-t. Ezért ijedtem meg, hogy most velem mi lesz amúgy is túlsúlyos vagyok:D De remélem a sport mellett akkor én se fogok hízni semmennyit.
2010. ápr. 19. 11:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én leszoktam és fogyok. Annyi hogy nem kajálok, ha rágyújtanék, hanem vizet iszok helyette. Rengeteget. Meg persze helyesen kajálok
2010. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem válaszolókkal, arról nem is beszélve, hogy ha leteszed azt a sz...t akkor jobb lesz a fizikumod, nagyobb erőt fogsz tudni kifejteni és még több kalóriát fogsz tudni égetni (mondjuk ez nem egyik napról a másikra)
2010. ápr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor van ellen példa is úgy látom, van aki nem hízik hanem még fogyni is tud. Ez tök jó, remélem velem is így lesz. Utobbi pár napban sikerült napi 3 szálnál megállni, ez nálam már nagy szó. És nem eszegetek helyette. Persze ezt a 3-mat is leakarom csökkenteni 0-ra:) Jövő ilyenkor ha minden jól megy már lefogyott és füstmentes leszek:D
2010. ápr. 22. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!