Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtátok hogy 200 diétázóból...

Tudtátok hogy 200 diétázóból 7nek sikerül elérnie a kitűzött célt, és ebből hosszú távon csak egy tudja meg is tartani a súlyát?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére én benne vagyok abba a 7be. De remélem én leszek azaz egy... aki mindent visz XD
2011. okt. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hungy ***** válasza:
100%
Én 1 vagyok a kétszázból. AZ az egy!
2011. okt. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Eddig úgy tűnik hogy én is benne vagyok abba a 7be, mert már csak 9kg-ra vagyok a kitűzött céltól. (Eddig -19kg-nál tartok) :))


És abba az egybe is benne leszek, aki megfogja tartani a súlyát :D

2011. okt. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok az az egy :D
2011. okt. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

vagy nagyon sok ember olvasta a kérdést, vagy ma nagyon szép napos idő van, és sokkal optimistábbak az emberek.

fogyókúrára nem véletlen mondják, hogy hízáshoz a legjobb.

aki meg normális étrendet (diétát) követ zsír csökkentéshez, az nem fogyókúrázik!

2011. okt. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hungy ***** válasza:
Te nem olvastad a kérdést Aczél, egyetlen szó sem volt benne a fogyókúráról. :)
2011. okt. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

akkor egy vagyok a 200ból , 53kilót fogytam és tartom a súlyom :)

16L

2011. okt. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

jah, mondatértelmezési hibába estem. remélem csak figyelmetlenség, és normál hiba, nem pedig a kor..


ez lett volna a 2. tippem, hogy az állítás nem igaz. normál diétát elvileg (szét kell nézni és akkor látszik, gyakorlatilag is) jó arányban lehet tartani, és az eredményt is hosszan állandósítani, illetve tudatosan változtatni rajta.

2011. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!