Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki Rubint Rékára tornázik...

Aki Rubint Rékára tornázik mennyit bírt először és mennyi idő után tudtatok végigtornázni a 90 percet?

Figyelt kérdés
Én ma kezdtem (eddig szobabicaj volt), de csak 15 percet bírtam. Mellette marad a 10 km bicaj. Holnap próbálom emelni 20 percre.
2011. jún. 17. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
én se bírtam először végigcsinálni, kellett 2 hónap mire ment a 90 perc végig. elején azt csináltam, hogy ezt a 90 percet felosztottam magamnak blokkokra :D ugye a végén van kb 10 perc has, elején háromnegyed óra comb, meg azt hiszem fél óra popsi. sztem csináld te is így egy ideig, aztán majd lassan hozzászokik a szervezeted, és menni fog egybe is :)
2011. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amit én csináltam az egy 30 perces aerobic volt, jó volt, de az utána lévő hasizom műveletet már nem bírtam megcsinálni.
2011. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én egy 25 perces combformálást csináltam meg,azután jött volna a popsi és a has...nekem elég volt a comb is...kikészültem :))))3 napja kezdtem tornázni
2011. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem csinaltal hasonlo tornat, akkor ne ess neki a 90 percnek, mert egy eletre el fog menni a kedved tole es sikertelennek fogod erezni magad.

Ajanlanam, hogy kezd mas videokkal, pl az Add onmagad 1-2. Ket-ket 20 perces blokk, elso megmozgato, masodik foldon fetrengos. Inkabb csinalj az elso 2-3 hetben heti 6x 20 percet, amig meg nem szokod, utana 4-5 alkalommal 40 percet, utana 60-at, majd raprobalsz a 90-re.

En mar regota csinalom, de megmondom oszinten, hogy a 90-eshez nekem nincs turelmem, igaz masfel oram sincs egyben tornazni.

En heti hatszor 20 percet szoktam fixen, valtogatom a tornait, 6-8 fajtat. Ha tobb idom van, akkor 40 percet csinalok. De a 90 perc nagyon hosszu ido, nem csak fizikailag, hanem agyilag is birni kell am...

Amugy alairom, hogy jo, latom magamon. Nekem nem fogynom kell, hanem ellenkezoleg: nagyon sovany voltam, semmi izom, csak csont es bor es ezzel sikerult izmot varazsolni magamra, mar messzirol sem olyan rossz a helyzet es a sulyom is nott.

2011. jún. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!