Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adhatnék le 20 kg? Mit...

Hogyan adhatnék le 20 kg? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Szívesen várok diétás ötleteket? Illetve mozgásra ötleteket.
2011. okt. 2. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Oda figyelsz hogy mit eszel. Én nem eszem cukros, zsíros , lisztes stb.. ételeket, sok fehérjét, zöldséget, gyümölcsöt eszem , naponta 3 liter vizet iszom. eleinte mozgásnak Norbi Ducitréninget haszáltam, utána amikor már úgy éreztem hogy kevés, akkor átváltottam valami intenzívebbre, minden másnap letekerek 40 percet 120-130-as pulzus számmal szobabiciklin, és a kimaradt napokon pedig kézisulyzózok. Eddig -19 kg-nál tartok, és még 8 kiló hátra van.
2011. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak norbi update 1-es kajákat eszem, így fogyok + amióta 100 kg alá mentem, duci tréning.
2011. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elkezdtem úgy étkezni, hogy pl. köretnek párolt zöldség, zöldségek, főzelék - bár ez nem tudom jó e, mert rántással csinálom- szerintetek ez így jó? Vagy hogy lehetne főzeléket hogy jó legyen? + állandó éjszakás vagyok és este nem szendvicset, hanem gyümölcsöt viszek, ha kell többet megeszem inkább. Ez segítene? Ilyen leveseket szerintetek lehet enni? Pl krumpli, paradicsom, zöldség leves? S ezek mint háziak, szeretem azt amit én készítek. Ezek szerintetek jók?
2011. okt. 4. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:

A leves nagyon jó!

A főzelék... hát a zsír és a liszt nem igazán jó, de ha máskor nem eszel lisztet/kenyeret/tésztát, akkor beelférhet.

Próbéld ki a norbis kajákat, finomak.

2011. okt. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!